15
new stories - click to show

Radek Luksza

Related to

To je proměna! Z páchnoucí díry v Ostravě-Hrabůvce je opět čistý podchod

/FOTOGALERIE/ Jeden z pověstných podchodů v krajské metropoli, konkrétně jeden z místních hnusů v Ostravě-Hrabůvce už září novotou, a tak se konečně není za co stydět.

Kamínkománie v Ostravě: Namalovat, odkládat, nalézat! A ano, i pochlubit se

Šíří se skoro jako čínská koronavirová nákaza. I ona postihuje všechny včetně milovníků hornictví a heavy metalu… na rozdíl od nemoci ale není škodlivá a rozhodně způsobuje radost a snad i menší závislost. O čem že je řeč? O kamínkománii.

Ostrava proměnila páchnoucí díru v Hrabůvce v krásný podchod. Darebáci utřeli

/FOTOGALERIE/ Jeden z pověstných podchodů v krajské metropoli, konkrétně jeden z místních hnusů v Ostravě-Hrabůvce už září novotou, a tak se konečně není za co stydět.

V Mariánských Horách u hospod vylepili plakáty. Varují před údajnou udavačkou

V původně socialistickém komplexu služeb v Mariánských Horách dnes zůstávají čtyři restaurace s výdejními okénky. Což asi ne všem vyhovuje, zejména v souvislosti s koronavirem. „Pozor, místní udavač, volá na nás policii,“ tato zpráva stojí na plak...

Podívejte, do Ostravy přijely první kolotoče a chtějí točit. Atrakce už se staví

/FOTOGALERIE/ Kolotoče jsou tu! Zatímco se Porubou šíří tato zvěst, koltočáři Pepa, Libor i zbytek party věří, že vše spustí už tento víkend, byť třeba jen pro povolených třicet lidí. Jak vypadají přípravy a stavění atrakcí na pořádnou jízdu, podí...

Prý feťáci "v rauši". V Zábřehu někoho hodně baví dělat svinčík u popelnic

/FOTOGALERIE/ Snad ani ve slovenských horách nezůstává takový svinčík po medvědech přehrabávajících odpadky, jako na okraji jednoho z ostravských sídlišť po čuňatech v lidské podobě.

DEN POTÉ: Mohutný požár v Ostravě způsobil výbuch při šrédrování... Ale čeho?

/FOTOGALERIE/ Smrad ze spáleniště se táhl Ostravou ještě v průběhu úterka 11. května, kdy vedení postiženého podniku vysvětlovalo, co se stalo, a primátor vyhlásil veřejně boj podobným provozům v blízkosti centra.

Vítkovický megapožár způsobil výbuch při šrédrování... ale čeho?

/FOTO/ Smrad ze spáleniště se táhl Ostravou ještě v průběhu úterka 11. května, kdy vedení postiženého podniku vysvětlovalo, co se stalo, a primátor vyhlásil veřejně boj podobným provozům v blízkosti centra.

Pozor, jede Taťána. Miss World se v Ostravě stala první řidičkou rikši

/FOTO/ Devět křížků na krku a nohy stále slouží, pochvaloval si Jaroslav z Poruby… ale svezení speciální ostravskou rikšou určenou právě seniorské generaci neodmítl. Zvláště, když byl prvním pasažérem v Ostravě a do pedálů šlápla i Taťána Gregor B...

Siloe Ostrava – klientům chybí pohled na lidskou tvář i úsměv

Alenka, Miloš, Marie, Jiří a dalších sedm klientů prvního patra jsou tu doma a bez respirátorů se obejdou. Ale z pečovatelů a příbuzných znají už déle než rok jen oči a hlasy.

Rozvolnění v Ostravě: Otevřela i IKEA, zákazníky vítal maskot i ochranka

/FOTOGALERIE/ Råtta (krysu), Kramig (pandu) a Djungelskol (lva) fasuje malá Viki jako úplatu za doprovod táty Petra na otevření ostravské pobočky švédského nábytkářského řetězce v nejnovější vlně rozvolňování.

Podívejte se, naposledy v dole ČSA. Takto to vypadá dva měsíce po ukončení těžby

/FOTOGALERIE/ Lokomotiva pohybující se po drážce zavěšené pod stropem se v prvním květnovém týdnu vydává na jednu z posledních jízd k základně porubu 22 4054. „Porub je uzavřený hrázemi na výdušné a úvodní třídě a na zkratovém propojení k likvidov...
Pavel Antonín - poslanec za ČSSD

Tato informační stránka o Radek Luksza zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Radek Luksza" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes