15
new stories - click to show

Radek Luksza

Related to

VIDEO: Demonstrace zemědělců s traktory v Chotěbuzi: Neprotestujeme proti vládě

Okolo osmdesáti traktorů českých i polských zemědělců dorazilo ve čtvrtek 22. února na protest u hraničního přechodu v Chotěbuzi.

Čtvrteční protest kolon zemědělců s traktory na Karvinsku. Kudy nejezdit

Řidiči, kteří mají ve čtvrtek namířeno do Polska přes hraniční přechod v Chotěbuzi, by minimálně v dopoledních hodinách měli zvážit jinou trasu. Zemědělci sdružení pod hlavičkou Agrární komory tam mezi 10. a 12. hodinou plánují protestní akci.

Čtvrteční protest kolon zemědělců s traktory v Beskydech. Kudy nejezdit

21.February » Novojičínský deník
Celostátní protest zemědělců se chystá ve čtvrtek 22. února také v Beskydech, v obci Bílá na česko-slovenském pomezí. K přechodu Bumbálka – Makov se vypraví farmáři z Valašska. Kolona sunoucí se „šnečím“ tempem může působit na hlavním tahu I/35 dopr…

VIDEO: Místo tragické nehody v Orlové. Místní tu požadují snížení rychlosti

Ta letitá stromová alej vedoucí ze staré Orlové kolem letiště k části Výhoda pamatuje hodně. Nejen domy, které tu stávaly, ale také dopravní nehody, které se tu v posledních letech stávají. Naposledy tady vyhasly dva mladé životy. To když auto, v ně…

Zemědělec nedaleko Beskyd. Jak hospodaří, proč teď organizuje protesty

Před čtvrtstoletím začal Karel Kuběnský na rozhraní Frýdeckomístecka a Karvinska hospodařit na farmě. Dnes se stal jedním z organizátorů demonstrací proti české i evropské zemědělské politice v rámci Pobeskydí.

V Beskydech žije okolo deseti rysů a stejný počet vlků, občas přijde i medvěd

15.February » Novojičínský deník
V Beskydech žije okolo deseti dospělých rysů plus mláďata a zhruba stejný počet vlků. Občas se tam vyskytuje i medvěd, který dočasně přijde ze Slovenska. Velké šelmy bude v pátek a v sobotu v horách počítat okolo stovky dobrovolníků z takzvaných vlč…

VIDEO: Bezdomovce vystřídali stavaři, z Marice bude komplex se sedmdesáti byty

/FOTOGALERIE/ Chátrající komplex v Ostravě-Porubě známý jako Marica prochází k radosti místních zásadní proměnou. Bezdomovce tu definitivně střídají stavbaři. Část komplexu zbourají a zbytek předělají na bytový dům s parkovacími místy.

Vyhlášená grilovaná kuřata? Uživí akorát tak mě, říká stánkař v Bludovicích

14.February » Novojičínský deník
/VIDEO, FOTOGALERIE/ Plamen plynového hořáku nahřívá šamot a ten zase keramické desky. Po dvou hodinách jsou kuřata krásně ugrilovaná. Miroslav Fink z nedalekého Straníku je ve vyhlášeném stánku u cesty v Bludovicích připravuje už osm let.

V ZOO Ostrava mají mládě šimpanze, podívejte se na jeho kukuč

Zoologická zahrada Ostrava se pochlubila fotkami dalšího šimpanzího mláděte, které přišlo na svět minulé úterý 6. února.

VIDEO: Valentinská pouť: Dorazil snad celý Příbor a byly i šifle

11.February » Novojičínský deník
/FOTOGALERIE/ První letošní pouť v kraji, ne-li přímo v tuzemsku, se konala jako obvykle v Příboře na Novojičínsku v neděli předcházející valentýnskému svátku. Pojmenovali ji už někdy okolo roku 1672 po tomto světci, jehož tady mají zažitého s měkký…

Valentýn ve Frýdku-Místku. Nabídka zboží, restaurací a aktivit je bohatá

11.February » Novojičínský deník
Svátek zamilovaných ve Frýdku-Místku bezesporu frčí, dokazují to valentýnské nabídky, které se teď ve městě objevují, kde se dá. První tematicky zaměřenou akcí je Tančírna v Národním domě v sobotu 10. února, na níž jsou všechny místa zamluvena.

Tato informační stránka o Radek Luksza zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Radek Luksza" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes