15
new stories - click to show

Lukáš Majer

Related to

Výborné akce přinesly potřebnou výhru

27.September » Jihlavské listy
Nula v kolonce výher je minulostí… Boucháním pracovním náčiním jihlavští hokejisté oslavovali nedělní triumf 4:1 na ledě Šumperka v rámci 4. kola Chance ligy. Dukle se proti Drakům dlouhodobě daří. Dvakrát je přehrála již v letní přípravě. „Vzhledem…

Last minute posila pro Šumperk. Lovil v Kometě

13.September » Hokej.cz
Šumperk doplnil svůj kádr těsně před začátkem soutěže: z Komety ulovil 22letého útočníka Matěje Svobodu, který přichází k Drakům na dvouměsíční hostování.

Šumperk ladí kádr: podepsal dva útočníky, loučí se Erik Čermák

4.September » Hokej.cz
Draci finalizují svůj kádr na nadcházející sezonu Chance ligy. V Šumperku podepsali smlouvy mladí útočníci Patrik Čermák (na snímku) a Daniel Jouza, na zkoušce naopak neuspěl 21letý forvard Erik Čermák.

Drsná bitka ukončila hokejový zápas. Hráči se poprali přímo na střídačce

1.September » NOVA Sport
Bitky k hokeji patří podobně jako góly. Příliš časté ale nejsou v přípravných zápasech. Nicméně v souboji Šumperku s Přerovem došlo k šarvátce přímo na střídačce a rozhodčí následně zápas ukončili.

Zamlžený „kostel“ pokřtili vítězstvím

27.August » Jihlavské listy
Vítejte v Pelhřimově, kde jsou prvoligoví hokejisté jihlavské Dukly od úterý doma. V odvetném přípravném duelu skolili šumperské Draky 2:1. „Je fajn, že jsme nové domácí prostředí pokřtili vítězstvím,“ řekl asistent kouče Karel Nekvasil. Drtivá větš…

Draci sehnali náhradu za Čížka. Odchází ale zkušený forvard

21.August » Hokej.cz
Šumperk získal po odchodu Václava Čížka náhradu: vedení se domluvilo na spolupráci s obráncem Vratislavem Kunstem. S Draky se naopak loučí útočník Lukáš Klíma, který se rozhodl vyzkoušet zahraniční štaci.

Šumperk přišel o zkušeného beka. Skončil v podstatě dřív, než začal

12.August » Hokej.cz
Zkušený obránce Václav Čížek nakonec za Draky hrát nebude, šumperský klub o jeho brzkém odchodu informoval na svých webových stránkách.

Tato informační stránka o Lukáš Majer zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lukáš Majer" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes