15
new stories - click to show

David Mareček

Related to

Česká filharmonie zahraje Mou vlast pro svobodu a demokracii

12.November » Seznam Zprávy
Česká filharmonie (ČF) ve spolupráci s festivalem Pražské jaro uspořádá 17. listopadu v Rudolfinu za hygienických opatření a bez posluchačů v hledišti Koncert pro svobodu a demokracii.

Oslavy 17. listopadu: Česká filharmonie zahraje Mou vlast pro svobodu a demokracii

12.November » EuroZprávy.cz
Česká filharmonie (ČF) ve spolupráci s festivalem Pražské jaro uspořádá 17. listopadu v Rudolfinu za hygienických opatření a bez posluchačů v hledišti Koncert pro svobodu a demokracii.

Česká filharmonie uspořádá Koncert pro svobodu a demokracii

12.November » Týden.cz
Česká filharmonie (ČF) ve spolupráci s festivalem Pražské jaro uspořádá 17. listopadu v Rudolfinu za hygienických opatření a bez posluchačů v hledišti Koncert pro svobodu a demokracii.

Česká filharmonie v Rudolfinu vstoupila do své 125. sezony

23.September » ČeskéNoviny.cz
Praha - Česká filharmonie (ČF) ve slavnostně vyzdobené budově Rudolfina otevřela svou 125. sezonu. Orchestr, jehož členové si při této příležitosti vetkli do oblečení růžový květ,...

Česká filharmonie zahájí ve středu jubilejní, 125. sezonu

23.September » Novinky.cz
S mnoha novinkami seznámilo vedení orchestru České filharmonie veřejnost před zahájením 125. sezony. Orchestr v reakci na koronavirovou krizi sice přišel o řadu vystoupení v cizině, ale podle šéfdirigenta Semjona Byčkova tak zbývá dost příležitost...

David Mareček: Agatha Christie slaví. Proč ale vadí jejích Deset malých černoušků?

17.September » ČRo 2 - Praha
Před 130 lety se narodila královna detektivek. Její nejznámější dílo teď ve Francii vychází pod titulem Bylo nás deset. Mají se starší díla kvůli korektnosti přemazávat?

Nejistá kulturní sezóna. Podzimní přípravy připomínají plánování bitvy

2.September » Seznam Zprávy
Ve středu začíná 77. ročník nejstaršího filmového festivalu světa v italských Benátkách. Jako vůbec první velká kulturní akce od začátku koronavirové pandemie. Jak si vlastně stojí český festivalový a kulturní podzim?

‚Hotové dítě štěstěny, mít takového otce!‘ Česká filharmonie hraje a slaví

30.August » Lidovky.cz
S nadějí, že nadcházející sezona se uskuteční celá, byť s vymezením počtu posluchačů i zahraničních hostování a se zvýšenou péčí o hygienické podmínky pro návštěvníky i hráče, předestírá Česká filharmonie své letošní koncertní plány.

Česká filharmonie zahájí novou sezonu 23. září, ruší některá zahraniční turné

27.August » Seznam Zprávy
Česká filharmonie (ČF) otevře 125. sezonu ve dnech 23. a 24. září koncerty pod taktovkou šéfdirigenta Semjona Byčkova. Ohlášený program jubilejní sezony se nemění, pouze některá zahraniční turné byla zrušena.

125. sezona České filharmonie ruší pouze podzimní turné. Zahájí ji...

27.August » časopis Harmonie
Česká filharmonie otevře 125. sezonu 23. a 24. září koncerty pod taktovkou šéfdirigenta Semjona Byčkova. Ohlášený program jubilejní sezony se nemění,...

ŠKODA AUTO podporuje českou kulturu

17.August » Auto Periskop
Prodloužení spolupráce s prestižními kulturními institucemi v ČR Národní divadlo a Česká filharmonie s podporou ŠKODA AUTO až do roku 2023 Špičková kultura součástí strategie společenské odpovědnosti automobilky ŠKODA AUTO ŠKODA AUTO se dohodla na...

Cédéčko Michala Davida u mě nenajdete, říká dirigent Tomáš Netopil

ROZHOVOR/ Festival klasické hudby Hudební Kroměříž začíná v srdci Kroměříže už tento pátek. Součástí festivalu je kromě benefičních koncertů významných umělců, zajímavých přednášek a doprovodného programu také vystoupení studentů kroměřížské Letní...

Tato informační stránka o David Mareček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "David Mareček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes