15
new stories - click to show

Jakub Matuška

Related to

Kuchař Kašpárek pomáhá, jeho michelinská restaurace opět vaří pro zdravotníky

27.November » Hobby.cz
Vzpomínám si na jednoduchý, čistý interiér, proměnlivý strop od streetového výtvarníka Jakuba Matušky alias Maskera a na jídla, ze kterých jsem měla oči navrch hlavy. Každá porce byla umělecké dílo, které bylo skoro škoda ničit vidličkou. Neumím s...

Co bude s břeclavským cukrovarem? Napoví architekti. Může tam vzniknout knihovna

20.November » Břeclavský deník
Břeclavská radnice vyhlásila urbanistickou soutěž na revitalizaci areálu cukrovaru. Jak bude vypadat, má být jasno v únoru

Nový hobby market v podzámčí? Břeclav se obává dalšího zatížení dopravy

5.November » Břeclavský deník
Blízko břeclavského zámku plánuje developer postavit nové nákupní středisko typu retail. Vedle Penny Marketu se tak rozšíří obchodní zóna. Deníku to ve středu potvrdil zástupce investora Jaroslav Baláš. „Počítáme i s hobbymarketem, který v Břeclav...

Zásady zkrátí investorům v Břeclavi cestu k úspěchu

5.November » Břeclav
Co má udělat investor, který chce v Břeclavi investovat do pozemku nebo stavby? Jak podnikatel zjistí, jestli je jeho podnikatelský záměr v souladu s plány města?

Břeclav: Město chce více třídit bioodpad

14.October » ParlamentniListy.cz
Až polovinu popelnic na komunální odpad v Břeclavi plní bioodpad. Na základě rozboru náhodně vybraných popelnic se rozhodlo vedení města zaměřit právě na vytřídění bioodpadu.

Město chce více třídit bioodpad

14.October » Břeclav
Až polovinu popelnic na komunální odpad v Břeclavi plní bioodpad. Na základě rozboru náhodně vybraných popelnic se rozhodlo vedení města zaměřit právě na vytřídění bioodpadu.

Břeclav jako nová. Chystá se revitalizace centra i nábřeží. Podívejte se

14.October » Břeclavský deník
/VIZUALIZACE/ Jako v Lyonu, Praze nebo v Paříži se možná už za pár let budou bezprostředně podél břehu řeky Dyje procházet Břeclavané. Tamní radnice se totiž nyní zabývá projektem, jehož součástí je mimo jiné také proměna Nábřeží Komenského.

Břeclav: Revitalizace sídlišť

S další revitalizací břeclavských sídlišť počítá vedení Břeclavi a pokračuje ve svých záměrech. V rámci investičních akcí města byla schválena revitalizace sídliště Budovatelská.

Až polovinu popelnic plní bioodpad, zjistili v Břeclavi

8.October » Ekolist
Velkou část komunálního odpadu v Břeclavi tvoří bioodpad, který by místo na skládce mohl skončit v kompostárně, pokud by jej lidé vytřídili. Odhalil to rozbor obsahu namátkově vybraných popelnic, který si objednalo vedení Břeclavi. Ze zhruba 266 k...

Revitalizace břeclavských sídlišť

7.October » Břeclav
S další revitalizací břeclavských sídlišť počítá vedení Břeclavi a pokračuje ve svých záměrech. V rámci investičních akcí města byla schválena revitalizace sídliště Budovatelská.

Inspiraci pro budoucí Břeclav našli její politici ve skříni

25.September » iDNES.cz
Studie brněnských architektů slouží jako předloha pro Břeclav 21. století. Počítá s moderním nákupním bulvárem, moly vybíhajícími do řeky Dyje či cyklistickou lávkou nad zahradami. A konečně také s pořádným náměstím.

Břeclav: Úředníci vyrážejí do ulic

20.September » ParlamentniListy.cz
Úředníci znovu vyrážejí do terénu a budou pomáhat udržovat pořádek ve městě. Začlenění pracovníků odboru sociálních věcí a pracovníků projektu „Komplexní podpora sociálního začleňování města Břeclav“ do terénních týmů s asistenty prevence kriminal...
Martin Krajc - Český malíř

Tato informační stránka o Jakub Matuška zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jakub Matuška" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes