15
new stories - click to show

Vladimír Morávek

Related to

28. MF Divadlo Plzeň: Up Down (No. 13)

23.September » Divadelní noviny
Oceňuji, že se okolnostmi letos těžce zkoušený festival vůbec konal, i když v mírně zredukované podobě.

28. MF Divadlo Plzeň: Up Down (No. 7)

19.September » Divadelní noviny
Je skvělé, že se organizátoři odvážili festival uskutečnit a nabídli i v tak těžké době nejlepší české divadelní produkce a herecké výkony předchozí sezony.

Pavel Khek: Divadlo by se mělo vyjadřovat k aktuálním problémům

15.September » ČRo
„Mou doménou je zejména pečlivá práce na hereckém tvaru, to herecké v každé inscenaci se zkrátka nedá dohnat žádnými gesty,” říká režisér Pavel Khek.

Pod rouškou Plzně (No. 1)

12.September » Divadelní noviny
Dvacátý osmý ročník Mezinárodního festivalu Divadlo Plzeň začal ve čtvrtek 10. 9. 2020 a hned v úvodu dostál svému přídomku mezinárodní. Loutkové dopolední představení programu Plzeň uvádí nás totiž zavedlo do Mexika.

Filmy Vladimíra Morávka

2.August » ČRo 2 - Praha
Jeho filmový debut Nuda v Brně získal pět Českých lvů, včetně sošek za nejlepší režii a nejlepší film.

Herečka Nezamiluju se do tváře, ale do toho, čím vším člověk je, říká herečka Tereza Marečková

16.June » ČRo
Do Českého rozhlasu přišla s velkou novinkou – pokus o zakořenění v Praze, konkrétně v Městských divadlech pražských, kde byla v angažmá od roku 2019, se nezdařil.

Tereza Marečková: Nezamiluju se do tváře, ale do toho, čím vším člověk je

16.June » ČRo
Do Českého rozhlasu přišla s velkou novinkou – pokus o zakořenění v Praze, konkrétně v Městských divadlech pražských, kde byla v angažmá od roku 2019, se nezdařil.

Křížové výpravy J. P. Kříže (No. 20)

Od čtenáře -- V neděli 3. května uvedla ČT na svém programu Art legendárního Sluhu dvou pánů Carla Goldoniho v režii Ivana Rajmonta a v titulní roli s Miroslavem Donutilem aneb Legenda Sluha dvou pánů Donutil

Křížové výpravy J. P. Kříže (No. 14)

30.March » Divadelní noviny
Od čtenáře -- Dnes od 20 hodin připomene ČT Art třetím divadelním večerem v čase koronaviru inscenaci Vladimíra Modrávka a souboru Divadla Husa na provázku Lásky jedné plavovlásky ­Plavovlásky jedné lásky aneb S pravdou ven!

Z deseti celovečerních filmů podpořených Státním fondem kinematografie jsou čtyři debuty

18.February » Aktual24.cz
Rada Státního fondu kinematografie podpořila ve výzvě na výrobu celovečerního hraného filmu deset projektů. Vybrala tři historická dramata prezentující dodnes podstatné společenské události, tři or...

Týden s tancem

18.February » Opera PLUS
Pravidelné novinky ze světa tance: Festival tanec Praha oznámil letošní největší atrakci, představí aktuální dílo Williama Forsytha. Jaké změny přinese přesun Studia ALTA do Invalidovny. Avízo s předstihem – festival Bazaar. The post Týden s tance...

Státní fond podpořil deset celovečerních filmů, rozdal 64 milionů korun

14.February » Týden.cz
Státní fond kinematografie podpořil 64 miliony korun deset celovečerních filmů. Čtyři z toho jsou debuty. Tři historická dramata prezentují podstatné společenské události, tři jsou snímky s festivalovým potenciálem, tři inovativní žánrové snímky a...

Tato informační stránka o Vladimír Morávek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vladimír Morávek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes