15
new stories - click to show

Luděk Munzar Český herec

Related to


Stories

Toboganu je třicet! Velkolepá oslava s hvězdnými hosty začíná v sobotu 28. listopadu v 11 hodin

23.November » ČRo 2 - Praha
Aleš Cibulka a hvězdní hosté. Pusťte si v sobotu 28. listopadu dvouhodinový přímý přenos. Poslouchat můžete na Dvojce od 11 do 13, video poběží na webu i na Facebooku.

Jana Hlaváčová – Krásnou ďáblici milovalo celé divadlo

5.November » NašeHvězdy.cz
Známe ji jako záhadnou Mefistofelu i praštěnou sestřičku Toničku. S Luďkem Munzarem tvořili nádherný pár a jejich dcera Bára jim dělala jen radost. Každá pohádka ale jednou skončí… Kdysi o ní roky psali, že je první dámou českého divadla. Oprávněn...

Rodina pro ni byla vždy prioritou a dýchala by za ni!

23.October » NašeHvězdy.cz
Legendární herečka JANA HLAVÁČOVÁ (82) uměla zahrát snad každou roli. Nejvíce milovala divadelní prkna, stejně jako její otec. Čas ale plyne a vše už není tak zalité sluncem jako dřív. Jedna z nejvýraznějších filmových tváří, Jana Hlaváčová (82), ...

Vzkaz Zdeňka Svěráka čtenářům i60.cz

22.October » i60.cz
Požádali jsme pana Zdeňka Svěráka, zda by byl tak laskav a poslal v této nelehké době vzkaz našim čtenářům - seniorům. Pan Svěrák našemu přání vyhověl. Tady jsou jeho laskavá slova.

Alexandr Grin: Na oblačném břehu

18.October » ČRo 3 Vltava
Povídka ruského autora v překladu Zdeňky Psůtkové. Účinkuje Luděk Munzar. Režie Jana Bezdíčková. Natočeno v roce 1979.

František Novotný - poetická duše

27.September » Revue 50plus
„V jeho verších je krása, smysl a to, co trvá. Kdyby byl František právník a ne básník, psal by o zákonech člověka. Buďme blaženi z poezie, která v nás zůstává a přichází v pravý čas,“ napsal spisovatel Arnošt Lustig v předmluvě ke knížce Blažení....

Strašidelná pohádka. Pohádka o čertech a pekelné knize

28.August » Radio Junior
Strašidla bývala ve světě odjakživa. O čertech, bludičkách, čarodějnicích i hejkalech jste už asi slyšeli, ale jestlipak znáte jilemnického Vejrycha?

Radúz a Mahulena. Napínavé vyprávění o strašlivém prokletí

20.August » Radio Junior
Poslechněte si dramatickou pohádku o neuvěřitelné síle lásky, která překonává všechny překážky – nenávist, smrt i prokletí. Bude mít ale tenhle příběh šťastný konec?

Jak bych bez něho mohla být šťastná? říkala Hlaváčová o Munzarovi

17.August » Revue iDNES.cz
Rebel s chlapskými zálibami, co miluje adrenalin, a jeho spřízněná duše. Oblíbení herci Luděk Munzar a Jana Hlaváčová spolu byli čtyřiapadesát let. Předtím si každý z nich prožil rodinná trápení, než našli lásku.

Úžasné životy: Luděk Munzar podle Františka Novotného

16.August » ČRo 2 - Praha
Nad kávou a zákuskem vzpomínal básník František Novotný na rozhlasového partnera Luďka Munzara. V malé modřanské cukrárně připomíná podobizna obou umělců jejich schůzky.

Luděk Munzar: Příhoda s Karlem Högerem nebo Jiřina Jirásková: O seznámení s Podskalským

15.August » ČRo 2 - Praha
Odvázaná hodina s Petrem Rychlým. Hitparáda scének a historek žhavě současných i nostalgicky archivních. Poslouchejte do soboty

Tato informační stránka o Luděk Munzar zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Luděk Munzar" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes