15
new stories - click to show

Petra Musilová

Related to

Žena v Jihlavě včera zkoušela uhasit požár v bytě. Dnes ji našli hasiči ležet na podlaze

Jihlavští hasiči vyjížděli dnes po 12:30 do bytu v bytovém domě v ulici Karoliny Světlé v Jihlavě. Na místě zjistili, že v bytě došlo ve čtvrtek 3. prosince večer k požáru. V té době se v bytě nacházela žena.

Pod autobusem s dětmi se utrhla krajnice, zraněných je přes dvacet

U obce Puklice na Jihlavsku havaroval po čtrnácté hodině autobus. Podle průběžně aktualizovaných informací od hasičů a policie je na místě přes dvacet zraněných, hlavně dětí. Podle policie se řidič autobusu na úzké vozovce vyhýbal protijedoucímu v...

Autobus plný dětí havaroval u Jihlavy. Sanitky odvážejí raněné

15:33 » tn.cz
Vážná nehoda se stala v pátek krátce po druhé hodině odpoledne u obce Puklice na Jihlavsku. S autobusem, který vezl děti a jejich doprovod, se utrhla krajnice a převrátil se. Podle policistů je na místě mnoho zraněných.

Pod autobusem s dětmi se utrhla krajnice, zraněných je přes dvacet

15:32 » iDNES.cz
U obce Puklice na Jihlavsku havaroval po čtrnácté hodině autobus. Podle průběžně aktualizovaných informací od hasičů a policie je na místě přes dvacet zraněných, hlavně dětí. Podle prvotních zjištění policie se řidič autobusu na úzké vozovce vyhýb...

Na Jihlavsku havaroval autobus s dětmi, na místě je větší počet zraněných

Na Jihlavsku došlo v pátek odpoledne k dopravní nehodě autobusu. Na místě je podle prvotních informací zasahujících záchranářů větší počet zraněných osob, mezi nimi také děti. Mluvčí hasičů mluví o deseti zraněných.

U Puklice na Jihlavsku havaroval autobus. Na místě jsou zranění, zřejmě jde o děti

U obce Puklice na Jihlavsku havaroval po 14:00 autobus. Podle předběžných informací hasičů a polici je na místě deset zraněných, zřejmě dětí. „V tuto chvíli evidujeme deset zraněných osob. Prosím, berte tento počet jako předběžný," uvedla mluvčí h...

Restaurace v Novém Veselí přes noc shořela, škoda je přes dva miliony

13:04 » tn.cz
Velká smůla potkala majitele restaurace v Novém Veselí na Žďársku. Ani ne 24 hodin poté, co mohl po měsíci znovu otevřít, mu podnik shořel. Hasiči krotili oheň téměř tři hodiny, škoda přesáhne dva miliony.

Hospoda na Žďársku otevřela jen na den, pak ji zničil rozsáhlý požár

10:53 » iDNES.cz
Ve čtvrtek mohly po několikatýdenní nucené pauze znovu otevřít restaurace a hospody. Pro Hostinec Černý rak v Novém Veselí na Žďársku však tento den byl na dlouhou dobu zároveň otevíracím dnem posledním. V noci na dnešek celý dům vyhořel. Škoda vy...

V Novém Veselí hořela hospoda. Škodu hasiči odhadli na 2,5 milionu korun

Hasiči v noci na dnešek zasahovali u požáru hostince Černý rak v Novém Veselí na Žďársku. Vyhlásili kvůli tomu druhý ze čtyř stupňů požárního poplachu.

Pozor na silnicích. V silném vichru padají na Vysočině stromy

V souvislosti s počasím zasahovali hasiči na Vysočině od půlnoci 4. prosince do sedmé hodiny ranní u dvanácti událostí.

Hasiče na Vysočině zaměstnávají popadané stromy. Od půlnoci měli kvůli počasí 12 výjezdů

Hasiči na Vysočině mají za sebou náročné hodiny ve službě. V souvislosti s počasím zasahovali od půlnoci u dvanácti událostí.
Dana Čírtková - Mluvčí KŘP kraje Vysočina

Tato informační stránka o Petra Musilová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petra Musilová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes