15
new stories - click to show

Boris Becker Němec

Related to

Tenisový svět smutní. Zemřel slavný kouč, podlehl rakovině

5.January » Sport.cz
Zemřel australský tenisový trenér Bob Brett, který dovedl Němce Borise Beckera k vítězstvím ve Wimbledonu a na US Open v roce 1989 a také k pozici světové jedničky. Úspěšný kouč podlehl v 67 letech rakovině. O jeho úmrtí dnes informovala ATP.

Kapitány týmů na ATP Cupu budou také Becker, Safin a Muster

15.November » iDNES.cz
Premiérového ATP Cupu se v lednu v Austrálii nezúčastní jen hvězdy současného tenisu, ale i legendy nedávné minulosti. Kapitány týmů budou mimo jiné Němec Boris Becker, Rus Marat Safin a Rakušan Thomas Muster. Další články k tématu: Federer vynech...

Kapitány týmů na ATP Cupu budou také Becker, Safin a Muster

15.November » Sport.cz
Premiérového ATP Cupu se v lednu v Austrálii nezúčastní jen hvězdy současného tenisu, ale i legendy nedávné minulosti. Kapitány týmů budou mimo jiné Němec Boris Becker, Rus Marat Safin a Rakušan Thomas Muster.

Dražba trofejí vynesla bývalému tenistovi Beckerovi přes 19 milionů na umoření dluhu

11.July » iROZHLAS
Přes 750 tisíc eur (více než 19 milionů korun) vynesla dražba trofejí a osobních předmětů bývalého německého tenisty Borise Beckera. Výtěžek z internetové aukce má trojnásobnému wimbledonskému vítězi pomoct umořit část dluhu, kvůli kterému je od r...

Tato informační stránka o Boris Becker Němec zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Boris Becker Němec" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes