Eve Nia

Vztahuje se k

9 elektromobilových startupů, které chtějí porazit Teslu

17.srpna » Živě.cz
Elektromobily sice znovuožily s příchodem Tesly, ta se ale musí připravit na konkurenci • Vlastní elektromobily chystají nejen velké automobilové značky, ale i nové elektromobilové startupy • Náklady na vstup do tohoto segmentu jsou stále velmi vy...

Nápady designéra vystřelily až k Mercedesu, bude tvořit vozy budoucnosti

10.června » iRegiony Impuls
Nemá vlastní auto a neřídí. Přesto osmadvacetiletý Štěpán Jirka pomáhá navrhovat nejnovější modely automobilů světoznámých značek. Věnuje se 3D designu a kvůli práci se z Plzně přestěhoval do Stuttgartu.

Nápady designéra vystřelily až k Mercedesu, bude tvořit vozy budoucnosti

10.června » iDNES.cz
Nemá vlastní auto a neřídí. Přesto osmadvacetiletý Štěpán Jirka pomáhá navrhovat nejnovější modely automobilů světoznámých značek. Věnuje se 3D designu a kvůli práci se z Plzně přestěhoval do Stuttgartu. Další články k tématu: BMW příštích sta let...

Čínské NIO chce konkurovat Tesle, představuje nové elektrické SUV

20.dubna » Hybrid.cz
Startup NextEV zodpovědný za elektrický supersport Nio EP9 je další z čínských napodobenin automobilky Tesla. V Šanghaji aktuálně značka NIO představila nové elektrické SUV.

Elektrické vozy Nio dostanou finanční vzpruhu: 600 miliónů dolarů

28.března » Novinky.cz
Čínský startup Nio, který připravuje elektromobily budoucnosti, dostal nového investora. Je jím technologický gigant Baidu, který vložil do společnosti 600 miliónů dolarů, tedy asi 15 miliard korun.

Tato informační stránka o Eve Nia zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Eve Nia" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes