Tore Nor

Vasův běh vyhrál ve finiši Nor Nygaard, Řezáč skončil sedmý. Šrail strávil 58 kilometrů v úniku

4.března » iROZHLAS
94. ročník vytrvalostního Vasova běhu vyhrál Nor Andreas Nygaard, nejlepší z Čechů byl tradičně Stanislav Řezáč, ale nejvíc na sebe upozornil Jan Šrail, který byl dvě třetiny 90kilometrového závodu ve vedoucí dvojici. Kateřina Smutná doběhla mezi ...

Bauerův tým slaví na Marcialonze: Černousov vyhrál, Smutná těsně druhá

28.ledna » iSport.cz
Věhlasnou Marcialongu, dálkový běh na lyžích na 70 kilometrů, v údolí Val di Fiemme ovládla česká sestava Bauer Ski Team. Rus Ilja Černousov při prvním startu v tomto závodě v napínavém finiši o dvě desetiny sekundy porazil Nora Tore Bjørsetha Ber...

Tato informační stránka o Tore Nor zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tore Nor" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes