Chris Norman

Vztahuje se k

Chris Norman - Forum Karlín Praha

9.května » Informuji.cz
Podmanivý hlas Chrise Normana potěší české fanoušky slavnými hity nejen... | Praha 8 - (2018-10-04 20:00:00 - 2018-10-04 00:00:00)

Chris Norman - DRFG arena Brno

9.května » Informuji.cz
Podmanivý hlas Chrise Normana potěší české fanoušky slavnými hity nejen... | Brno - (2018-10-06 20:00:00 - 2018-10-06 00:00:00)

Podmanivý hlas Chrise Normana potěší české fanoušky slavnými hity nejen z éry Smokie

6.května » musicserver.cz
Kdo by neznal písně jako "Living Next Door To Alice", "I'll Meet You At Midnight", "Don't Play Your Rock'n'Roll To Me", "Stumblin In", "Midnight Lady" nebo "Oh Carol". Prozpěvuje si je již ...

Můj život samotáře (pokračování předchozího tématu)

2.dubna » mojestarosti.cz
Cítím, že musím osvětlit předchozí post, který byl psán rychle a impulzivně, protože jsem se prostě doslova nas*ala a chtěla se vymezit vůči zahořklým celibátníkům a ukázat, že i takový život má výhody a radosti. Jsem popravdě ještě rozjitřena z t...

Smokie chystají turné s orchestrem

13.prosince » PLAY.cz
Britská skupina Smokie, která zářila na konci 70. a začátkem 80. let, stále koncertuje. Ačkoli už více než tři desetiletí působí její zpěvák Chris Norman sólově, značka Smokie funguje. Pro fanoušky si připravuje turné se symfonickým orchestrem. Pr...

Skupina Smokie zahraje s filharmoniky

Ostrava - Legendární anglická skupina Smokie, u jejíhož zrodu stál zpěvák a kytarista Chris Norman se v příštím roce představí v Ostravar Aréně.

Smokie vokály stále ladí. V pátek potěší Brno, v sobotu Prahu

29.března » Kultura Deník.cz
Praha - Sedmdesátková legenda Smokie chystá letos v Česku dva koncerty. Ze zakládajících členů zůstal už pouze jediný, ale stále stojí za poslech.

Terry Uttley z kapely Smokie: Krásné je, že pracujete s přáteli

26.září » Novinky.cz
Na 30. březen 2017 do Brna a o den později do Prahy jsou naplánovány koncerty britských Smokie. Skupina, jež svou kariéru zahájila albem Pass It Around v roce 1975, plánuje dlouho dopředu. Posledních deset let hraje ve stabilní sestavě v čele se z...

Kapela Smokie hraje po celém světě, na Česko však nezapomíná

27.července » Kultura Deník.cz
Praha - Britská kapela Smokie hraje po celém světě, na Česko však nezapomíná. Skupina například loni vystoupila na festivalu v Holýšově na Domažlicku. V Česku se představí i příští rok. Formace známá hity jako If You Think You Know How To Love Me,...

Legendární kapela Smokie závítá do Prahy i Brna

27.července » Týden.cz
Britská kapela Smokie hraje po celém světě, na Česko však nezapomíná. Skupina například loni vystoupila na festivalu v Holýšově na Domažlicku. V Česku se představí i příští rok.

REPORT: Smokie vokály pořád ladí. Škoda tolika cover verzí

16.června » Kultura Deník.cz
Sedmihorky /VIDEO, FOTOGALERIE, REPORT/ - Britští bardi odehráli v Česku letos jediný koncert. Zahájili jím festival Sedmihorské léto.

Soutěžte a oslavujte s Tatramatem

26.května » eStav.cz
Zapojte se do soutěže o vstupenky na koncert legendárního zpěváka Chrise Normana, zakládajícího člena britské skupiny Smokie. Koncert se koná 12. června v Popradu.

Tato informační stránka o Chris Norman zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Chris Norman" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes