Jiří Nosek

Vztahuje se k

Do práce na kole vyhlásí vítěze

15.června » Hradecký deník
Hradec Králové - Soutěž Do práce na kole, jehož cílem je přimět lidi, aby omezili dopravu automobilem, je u konce.

Dálnice na Smiřice nabírá další zpoždění

15.června » Hradecký deník
Hradec Králové - Hradecká radnice se zastala lidí v okolí dálnice a chce u autostrády více protihlukových stěn a obslužných komunikací.

Zaparkuj a studuj. Pod parkovištěm vznikne muzeum

14.června » Hradecký deník
Hradec Králové - Kvůli nedávnému nálezu archeologů v místech budoucího parkovacího domu v Gayerových kasárnách přijdou sice řidiči o čtyři desítky parkovacích míst, ale Hradečáci díky tomu získají další vhled do historie svého města.

OBRAZEM: Rozloučili se s mostem

10.června » Hradecký deník
Hradec Králové - V pátek začali dělníci rozebírat více než stoletý hradecký most, který dosloužil ve Svinarech.

V Ovčárech se otevřel nový letní parket

3.června » Kolínský deník
Ovčáry – Nový zastřešený taneční parket vedle kulturního domu v obci se slavnostně otevřel po přestřihnutí tradiční pásky v sobotu 2. června po 14 hodině.

Pravidelným potopám v části sídliště by měl brzy nastat konec

31.května » Kolínský deník
Kolín – Obyvatelé Benešovy ulice a ulice Na Magistrále, zdá se, přijdou o svůj vodní evergreen. Vadit jim to ale s velkou pravděpodobností nebude.

V areálu zámku bude poprvé po letech osvětlení

23.května » Kolínský deník
Kolín – Areál kolínského zámku se po dlouhých letech dočká osvětlení. „Po pravdě řečeno, nějak si nevybavuji, že by tam vůbec kdy bylo osvětlení kromě takové velké lampy jak ve vjezdu do JZD. Možná tam bylo osvětlení v dobách, kdy ještě lampy chod...

Kolín se obává kolapsu po uzavření nového mostu

11.května » Kolínský deník
Kolín – Plánuje se rekonstrukce nového mostu. Kraj jakožto majitel komunikace informaci potvrzuje, konkrétní termín ale daný není. Jisté je jen to, že uzavření velice frekventované, čtyřproudé komunikace způsobí v celém městě značné problémy, ne-l...

Na sóla oslavenců tentokrát Na Zámecké nedošlo

7.května » Kolínský deník
Kolín – Bez tradičního tanečního sóla pro oslavence se obešlo setkání členů a příznivců Klubu přátel Františka Kmocha v kolínském sále Na Zámecké první květnovou neděli.

Příznivci koní se sešli v Nesměni

7.května » Kolínský deník
Zásmuky - V neděli se v Nesměni nedaleko Zásmuk konal jezdecky den. Na programu dne byla například prohlídka areálu, jízda na poničce a hlavně skokové závody.

Kolíňačka Marcela Chumová je mistryní světa v prodlužování řas

6.května » Kolínský deník
Kolín - Kolosálním úspěchem zakončila svoji soutěžní kariéru. Stala se mistryní světa v prodlužování řas. Tím se může chlubit Kolíňačka Marcela Chumová po svém triumfu na soutěži v Paříži. "Ani nevím, jak se to podařilo. Měla jsem s sebou máti jak...
Vladimír Dryml - Politik za ČSSD

Tato informační stránka o Jiří Nosek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Nosek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes