Petr Nosek

Vztahuje se k

Odhalte barvy a materiály, které vládnou světu dveřních klik

4.června » Novinky.cz
Masivní mosaz, dřevo, sklo, tajemný černý mat, ale i elegantní odstíny hnědé a mědi. To je jen krátký výčet z mnoha materiálů a barevných úprav, které přinášejí současným klikám oslnivý vzhled i skvělé užitné vlastnosti.

Na nové bydlení Češi nemají, stále častěji proto opravují to staré

16.ledna » iDNES.cz
Podnikání v oblasti rekonstrukcí zažívá boom. Nové byty jsou drahé a je jich málo, lidé se proto čím dál tím častěji rozhodují pro rekonstrukci stávajícího bydlení. Modernizaci plánuje každý třetí majitel nemovitosti postavené před rokem 2000. Dal...

Na Hrádku u Nechanic řádil Jack Rozparovač i pán všeho nečasu Mrakomor

5.září » iRegiony Impuls
Jack Rozparovač, Mrakomor či komisař Maigret. Nejen těmto legendárním filmovým postavám dodal lesk zámek Hrádek u Nechanic. Netočily se tu jen pohádky a seriály, ale i známý hollywoodský thriller s hvězdným obsazením.

Na Hrádku u Nechanic řádil Jack Rozparovač i pán všeho nečasu Mrakomor

5.září » iDNES.cz
Jack Rozparovač, Mrakomor či komisař Maigret. Nejen těmto legendárním filmovým postavám dodal lesk zámek Hrádek u Nechanic. Netočily se tu jen pohádky a seriály, ale i známý hollywoodský thriller s hvězdným obsazením. Další články k tématu: Kůň se...
Pavel Březovský - Ředitel Státního ústavu pro kontrolu léčiv

Tato informační stránka o Petr Nosek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Nosek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes