Viktor Novák

Vztahuje se k

Letní úlety aneb nejkrásnější vzpomínka na prázdniny

9.září » JenProŽeny.cz
Nejste do větru ani hazardérka. ale atmosféra daného okamžiku spolu s hormony vykonají své a vy prožijete lásku „na jednu noc“. Vadí či nevadí?

Devilwork Build and Ride Camp na vlastní kůži (tak napůl)

7.září » Dolekop.com
O tom, že slovenští DW cycles pořádají camp pro mlaďochy naprosto zadarmo už jsme informovali, DK byl samozřejmě u toho, já (Čert) jsem byl dokonce jako jeden z instruktorů... Jaké ty bylo? Dozvíš se nejen ode mě, ale také od spoluorganizátora Vik...

(Návod) Jak nahrávat telefonní hovory pomocí aplikace ACR call recorder?

26.července » androidtip.cz
Nahrát si telefonní hovor je velmi užitečná vychytávka, kterou ocení nejeden majitel chytrého telefonu. Právě záznam telefonních hovorů se postupně a velmi plíživě vytratil ze základních funkcí a je něčím, co chytrým telefonům stále chybí k dokona...

DW bikepark Košutka otevírá 22. května

2.května » Dolekop.com
Ač se šířili zvěsti, že se slovenský DW bikepark Košutka letos neotevře, tak to naštěstí není pravda. Ba naopak, park roste, staví se nová lajna a důkazem je jak termín letošní otevíračky, tak video ze stavby.
Václav Havel - První prezident České republiky
Česká vláda - Státní úřad

Tato informační stránka o Viktor Novák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Viktor Novák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes