Zdeněk Bakala

Vztahuje se k

Příběhy byznysových pádů: Ze špice k soudu, do vězení i vyhnanství

20.června » Neovlivní
Čeští miliardáři a kapitáni tuzemského průmyslu nemají zrovna lehký úděl. Dříve či později jich hodně skončilo u soudu nebo v bankrotu. Jak skončily oslavované figury devadesátých let – podnikatelé jako Zdeněk Bakala, Viktor Kožený, Vladimír Stehl...

Bakala (end)game

19.června » Zvědavec
Kandidáta na ministra zahraničí Pocheho lze označit za naprosto nevhodného z mnoha důvodů. Tím nejdůležitějším však je, že je spolu s Hamáčkem napojen na gaunera Bakalu.

Bakala (end)game

19.června » svobodnenoviny.eu
Kandidáta na ministra zahraničí Pocheho lze označit za naprosto nevhodného z mnoha důvodů. Tím nejdůležitějším však je, že je spolu s Hamáčkem napojen na gaunera Bakalu. Poche pracoval pro Bakalu až do října 2017.A Hamáček je členem představenstva...

Příběhy byznysových pádů: Ze špice k soudu, do vězení i vyhnanství

14.června » Neovlivní
Čeští miliardáři a kapitáni tuzemského průmyslu nemají zrovna lehký úděl. Dříve či později jich hodně skončilo u soudu nebo v bankrotu. Jak skončily oslavované figury devadesátých let – podnikatelé jako Zdeněk Bakala, Viktor Kožený, Vladimír Stehl...

Seznam.cz objevil zajímavou minulost Miroslava Pocheho. Pracoval pro Zdeňka Bakalu, ale nikdy ho prý neviděl

13.června » ParlamentniListy.cz
Server Seznam zprávy.cz se podíval na zoubek možnému českému ministrovi zahraničí Miroslavu Pochemu (ČSSD). Zjistil zajímavé věci, přesvědčte se sami.

Kandidát na ministra Poche seděl v dozorčí radě Bakalova cyklistického týmu. Důvod, proč ho Zeman odmítá?

13.června » Seznam Zprávy
Práce pro Bakalův cyklistický tým může být jedním z důvodů, proč je Miroslav Poche v budoucím koaličním kabinetu nepřijatelný pro prezidenta Miloše Zemana.

Jaromír Soukup si v Kauzách posvítí na Pražský dopravní podnik i Metrostav

13.června » Týden.cz
O čem budou dnešní Kauzy? Minule podal generální ředitel TV Barrandov Jaromír Soukup hned po natáčení trestní oznámení na Zdeňka Bakalu, který ho rozčílil v kauze ukradených bytů OKD.

To tu ještě nebylo. Sněmovní komise žádá výslech Bakaly, Pokorného a několika expremiérů

Když se Piráti dostali do Sněmovny, prosadili vznik vyšetřovací komise ke kauze OKD. Chtěli si posvítit na situaci kolem této firmy od devadesátých let minulého století, tedy ještě dávno předtím, než se ministrem financí stal Bohuslav Sobotka (ČSS...

V Kauzách Jaromíra Soukupa se bude podávat první trestní oznámení

6.června » Týden.cz
Nenechte si ujít Kauzy Jaromíra Soukupa. V dnešním díle otevřeme téma takzvaných Bakalových bytů a první velké chyby Zdeňka Bakaly, která ho bude ještě hodně mrzet.

Zdeněk Bakala prý znovu úřaduje. Přinášíme vám detaily a transakce, ze kterých mrazí

Jeden z akcionářů společnosti Moneta Money Bank vystoupil na valné hromadě společnosti konané dne 25.4. 2018 s upozorněním na skutečnosti nasvědčující možnému účelovému postupu vedoucímu k obohacení managementu na úkor minoritních akcionářů Monety.

Komise k OKD chce vyslechnout i Bakalu

1.června » iUHLI.cz
Sněmovní vyšetřovací komise zabývající se privatizací OKD si pozve k výslechu 27 svědků. Bude mezi nimi bývalý premiér Bohuslav Sobotka, někdejší ministr průmyslu Milan Urban (oba ČSSD) nebo dřívější majitel firmy Zdeněk Bakala.
Vladimír Dryml - Politik za ČSSD

Tato informační stránka o Zdeněk Bakala zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zdeněk Bakala" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes