Veronika Rút Nováková

Vztahuje se k

OFF program Bienále grafického designu Brno

11.května » czechdesign.cz
Nenechte si ujít akce na téma Vizuální smog vs retail design, které vznikly jako OFF program Bienále grafického designu v Brně. Od 22. května do 4. června jsou pro vás připraveny procházky, promítání, workshopy a přednášky, všechny zdarma.

Procházka Brnem na téma Vizuální smog vs. Retail Design

11.května » czechdesign.cz
Může podnikání fungovat bez agresivní reklamy? Je kvalitní design věc individuálního vkusu? Ohrožuje čistění veřejného prostoru svobodu podnikání?

Nevšední vycházka moravskou metropolí aneb 12 zastavení v židovském Brně

30.dubna » Reflex.cz
Dobrý tip pro návštěvníky Brna, ale i rodilé Brňany – projděte si město tam, kde zanechali své stopy židovští obyvatelé. Připravena je pro vás stezka, na které vás provede váš mobil nebo tablet.

Znečištěné Brno? - diskuzní večer

13.ledna » Sedmá generace
S aktuálním číslem časopisu Sedmá generace a tématem Nanečisto přichází další společný diskusní večer se zajímavými hosty, tentokrát 24. 1. 2017 od 18:30. Opět se potkáme v brněnské kavárně Tři ocásci.

Osobitost českých měst zaniká pod nánosy nevkusné reklamy, říká designérka, která chce očistit ulice Brna

26.listopadu » iHNED.cz
My Češi se chováme jako dobytek, myslí si designérka Veronika Rút Nováková o množství reklamy v ulicích českých měst. S brněnskou radnicí spolupracuje na manuálu pro obchodníky, který by měl pomoci očistit město od takzvaného vizuálního smogu. Ven...

Česká města trpí pod nánosy nevkusné reklamy, říká designérka. Chce očistit ulice Brna

26.listopadu » Bleskově.cz
Problém s vizuálním smogem je i na západě, ale má jinou formu a dodržuje základní pravidlo, že reklama na památky nepatří, říká Veronika Rút Nováková.

Tato informační stránka o Veronika Rút Nováková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Veronika Rút Nováková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes