Michal Obešlo

Related to

Havlíčkův Brod je zpět v extralize stolního tenisu. Zahrála si tam i legenda Jindřich Panský

Gustovní prostředí pro extraligu. Tak mluví člen české síně slávy stolního tenisu, legenda Jindřich Panský o atmosféře při zápasech v Havlíčkově Brodě.

První zářijový turnaj TT Star Series vyhrál Rus Burov, z Čechů zabodoval Patrik Klos

6.September » pinces.cz
Rus Viacheslav BUROV zvítězil na prvním zářijovém turnaji TT Star Series, který byl v pořadí již pětadvacátým. Z českých hráčů se do finálové čtyřky probojovali v zahraničí hrající Patrik KLOS a Michal OBEŠLO.

Finále TT Star Series: Vráblík Jiří - Beneš Michal 3:0

30.August » pinces.cz
Čtyřiadvacátý turnaj TT Star Series vyhrál Jiří VRÁBLÍK, který si ve finále s přehledem poradil s Michalem BENEŠEM. Třetí místo obsadil Michal OBEŠLO.

TT Star Series: Michal Obešlo - Miroslav Hořejší 3:2

16.March » pinces.cz
Ve finále devátého turnaje TT Star Series se proti sobě postavili Michal OBEŠLO a Miroslav HOŘEJŠÍ. Šťastnějším mužem finálového klání byl v páté sadě Obešlo. Bronz získal Jakub KLEPRLÍK, a to poté, když jej v semifinále vyřadil Hořejší.

Pro a proti: Co schází novému světovému žebříčku?

9.February » pinces.cz
Již více než rok platí nová pravidla pro určování pořadí hráčů ve světovém žebříčku. Připomeňme si, v čem je tento ,,nový“ žebříček jiný, než ten předchozí? A podívejme se, jaké ohlasy po roce vyvolává.

Tato informační stránka o Michal Obešlo zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michal Obešlo" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes