15
new stories - click to show

Alice Olmová

Related to

Slezské divadlo v Opavě uvede inscenaci Naše městečko

11.September » Týden.cz
Slezské divadlo v Opavě uvede v neděli jako první premiéru divadelní sezony činoherní inscenaci Naše městečko amerického dramatika Thorntona Wildera. "Jde o poetickou hru o tom, co je pro nás samozřejmostí, a přitom to vůbec samozřejmé není," sdělil…

Opavské divadlo uvede Žebráckou operu od Johna Gaye

13.March » Týden.cz
Opavské divadlo připravuje premiéru hry Žebrácká opera anglického básníka a dramatika Johna Gaye. Divadlo vychází z překladu Jiřího Záviše. Úpravu vytvořil Jiří Seydler, který se zároveň ujal režie. Premiéra bude 17. března. Sdělila to dramaturgyně …

Opavské divadlo chystá Saturnina. V roli sluhy se představí Martin Valouch

9.January » Týden.cz
Slezské divadlo Opava chystá inscenaci Saturnin podle slavného humoristického románu Zdeňka Jirotky. V hlavní roli svérázného sluhy se představí Martin Valouch. Premiéra se uskuteční 20. ledna.

Slezské divadlo Opava uvede adaptaci románu Zdeňka Jirotky Saturnin

9.January » Divadlo.cz
Slezské divadlo Opava chystá inscenaci Saturnin podle slavného humoristického románu Zdeňka Jirotky. V hlavní roli svérázného sluhy se představí Martin Valouch.
Petr Bezruč - Český básník

Tato informační stránka o Alice Olmová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Alice Olmová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes