15
new stories - click to show

Karla Olšáková

Related to

Karla Olšáková: Jakýkoliv úspěch je odrazem toho, že to, co děláte, děláte dobře

11.July » Móda
Česká designérka Karla Olšáková si našla chvíli, aby si s námi popovídala o tom, jaké šperky sama ráda nosí, které materiály jí pro její tvorbu baví, i to, co považuje za své největší úspěchy.

Svatba za rohem? Řekněte své ANO šperkem s příběhem

7.June » czechdesign.cz
Závoj, polibek a dvojhlasné Ano. A samozřejmě snubní prstýnky, které dělají z dvou lidí jeden pár. Svatbu si asi těžko dovedeme představit jinak. Aby ne, jsou to kulisy, které svatební obřady provázejí mnoho staletí.

Aleinikava, Samareva i Olšáková. Oceňovaní designéři otevřeli na Letné nový obchod

23.March » Lidovky.cz
Na sklonku loňského roku ho založila skupina oceňovaných designerů a zároveň kamarádů nový pražský obchod s autorským designem a doplňky. Charaktery Design Store zároveň slouží jako showroom, ale i dílna a místo pro setkávání. Další články k témat...

Czech Grand Design zná finalisty. Vítězové si odnesou brýle proti záření slávy

3.March » Lidovky.cz
Třináctý ročník Cen Czech Grand Design zná své finalisty. Celkem 24 designérů má šanci získat ocenění za nejlepší produktový design, módu a šperk, fotografii, grafický design a ilustraci. Byli vybráni z 88 nominovaných v osmi kategoriích. Odhalení...

Tato informační stránka o Karla Olšáková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Karla Olšáková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes