15
new stories - click to show

Harry Osborn

Related to

Dane DeHaan popřel spekulace o tom, že by se měl coby Harry...

29.January » Kritiky.cz
Dane DeHaan popřel spekulace o tom, že by se měl coby Harry Osborn/Green Goblin objevit ve Spider-Manovi 3.

Spider-Man 3 - Peter Parker vs. Venom

22.October » Kritiky.cz
Spider-Man, pod jehož maskou se ukrývá plachý student Peter Parker (Tobey Maguire), který konečně skončil se svou láskou Mary Jane Watson (Kirsten Dunst) se ve své třetí sólovce pouští do boje nejen s nebezpečnými padouchy, ale i se svým temným a ...

Venom: Deset nejobsazovanějších pavoučích nepřátel

4.August » Edna.cz
Spideyho komiksy jsou přecpány stovkami padouchů, z nichž prvních deset nejobsazovanějších má za sebou filmový debut. Pojďme si tuto elitní skupinu nepřátel pavoučího muže představit a zavzpomínejme na jejich filmové inkarnace.

Spider-Man 3 - Tobey Maguire proti Sandmanovi a Venomovi

25.February » Kritiky.cz
Vznikl kultovní comics, oblíbený kreslený seriál (je mi 25 a stejně se na něj rád na Foxu kouknu), logicky se tak objevil i na stříbrném plátně. Ten, který měl dost odvahy představit hraného Spideyho byl Sam Raimi a podařilo se mu zachovat osobnos...

Druhá šance: Spider-Man 3 s Venomem odstupem času

24.February » Kinobox.cz
Ať už se někomu třetí Spider-Man líbil nebo ne, téměř všichni fanoušci se shodují v tom, že je to z celé trilogie rozhodně nejslabší kousek. Ale jedná se vyloženě o špatný film? Pojďme do toho trochu zabrouzdat, když ho dnes večer dávají v televizi.
Joe Wright - Anglický filmový režisér
Hans Zimmer - Německý autor filmové hudby

Tato informační stránka o Harry Osborn zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Harry Osborn" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes