15
new stories - click to show

Ema Ostřížková

Related to

Ohlédnutí za sametovým podzimem s Ostravskou univerzitou

Během letošního podzimu vyvrcholily na Ostravské univerzitě velkolepé oslavy 30 let svobody a demokracie. Připomeňte si s námi ty nejdůležitější okamžiky!

Hvězda Reflexu: Studentka Ema Ostřížková a její vítězné video o lidských právech

23.May » Reflex.cz
V lednu jsme odstartovali celoroční projekt Hvězdy Reflexu. Jeho smyslem je celoročně hledat ty, kteří mají na svědomí často nenápadné, a přesto hvězdné chvíle naší země. Podle nás je životně důležité ukázat, že lidé schopní odvážných, užitečných ...

Dycky klima! Tisícovka studentů v Ostravě dnes stávkovala za ochranu klimatu

/VIDEO, FOTOGALERIE/ Odhadem více než tisícovka středoškoláků z Ostravy dnes dopoledne vyrazila do ulic města s transparenty a připravenými hlasivkami bojovat za ochranu klimatu a přírody.

Dycky klima! Tisícovka studentů v Ostravě dnes stávkovala za ochranu klimatu

/FOTOGALERIE/ Odhadem více než tisícovka středoškoláků z Ostravy dnes dopoledne vyrazila do ulic města s transparenty a připravenými hlasivkami bojovat za ochranu klimatu a přírody.

Studentka z Ostravy uspěla se šotem o lidských právech

Ema Ostřížková (17) z Ostravy si zvykla, že ji někteří vrstevníci považují kvůli názorům i vzhledu za „černou ovci“. O to více ji potěšilo před svátky uznání od Organizace spojených národů (OSN)!
Richard Brabec - Politik, člen hnutí ANO 2011
Andrej Babiš - Český podnikatel a politik, předseda hnutí ANO

Tato informační stránka o Ema Ostřížková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ema Ostřížková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes