15
new stories - click to show

Pavel Ott

Related to

Zápisník Pavla Otta: Třaskavé Česko

20.April » E15.cz
Premiér Babiš tvrdí, že akce ruské GRU ve Vrběticích byla útokem na zboží bulharského zbrojaře. I kdyby české orgány měly nezvratné důkazy, že materiál měl explodovat až v Bulharsku, je výrok šéfa ANO nehorázný a nepřijatelný.

Zápisník Pavla Otta: Blatný a pudink

26.March » E15.cz
Hada a polomrtvé sousto, které do sebe predátor pomalu souká, připomíná nerovný zápas prezidenta Zemana s ministrem Blatným. Hradním jedem byl zasažen koncem února kvůli odporu k vakcíně Sputnik.

Zápisník Pavla Otta: Daňová blamáž

11.January » E15.cz
Místo zvyšování příjmů zaměstnanců, které sliboval premiér Andrej Babiš s opoziční ODS, to spíš vypadá na růst zisků firem. Šéf Českých drah Ivan Bednárik chce využít zrušení superhrubé mzdy k tomu, aby kvůli úsporám plošně seškrtal výdělky 15 tis...

Zápisník Pavla Otta: Prošustrovat se k volbám

4.December » E15.cz
Ze záměru premiéra Andreje Babiše a jeho ministrů, že se Česko musí z krize proinvestovat, se stalo prázdné heslo. A nejenom proto, že před pěti lety, kdy recese nebyla, dal kabinet na investice 14 procent výdajů státu a napřesrok to bude jen dese...

Zápisník Pavla Otta: Jdou si po krku

3.November » E15.cz
Opozice není nejvýraznější, a tak si vláda musí jít po krku sama. Role potížisty se chopila ČSSD. Její šéf Hamáček hodil vidle do razantnějšího snížení daní zaměstnancům. Navíc chce premiéra Babiše pohnat před poslaneckou vyšetřovací komisi. Z řet...

Zápisník Pavla Otta: Schillerová ve Špilasu

27.August » Strategie.E15.cz
Snad nedávná vedra probudila v šéfce rezortu financí Aleně Schillerové poetickou duši. Když jela domů do Brna, popřála všem, kdo si už sotva vzpomínají, jak ranní louka bosé nohy studí... Nic proti veršování, i jiným se to občas přihodí.

Zápisník Pavla Otta: Babišovo kolečko

4.August » Strategie.E15.cz
Je to jako výlet do politické historie. V březnu 2006 začala ODS přesvědčovat voliče o klíčovém bodu svého programu – rovné patnáctiprocentní dani. „Každá rodina si zvýší příjmy v tisícikorunách,“ tvrdil autor reformy Vlastimil Tlustý.

Zápisník Pavla Otta: Neefektivní stát

15.July » Strategie.E15.cz
Digitální Česko s elektronickými službami pro všechny, slibuje vláda Andreje Babiše už dva roky. A realita?

Zápisník Pavla Otta: Koněv pryč, Koněv zpět

23.June » E15.cz
Fraška Koněv rozehraná starostou Prahy 6 Ondřejem Kolářem graduje absurdní piruetou tak trochu v duchu pytlíkovské Cesty tam a zase zpátky.

Zápisník Pavla Otta: Šlachta prozřel

Naší největší hovadinou bylo věřit Andreji Babišovi, že si přeje, aby policie byla, jaká má být, svěřil se týdeníku Echo bývalý ředitel protimafiánského útvaru Robert Šlachta. Je to až dojemné přiznání svědčící o jeho naivitě.

Zápisník Pavla Otta: Zlaté prasátko

24.April » Strategie.E15.cz
Se slibovanou vládní pomocí ekonomice to zatím vypadá bledě. Firmy využily jen pár miliard korun, tisíce žádostí čeká na vyřízení.

Zápisník Pavla Otta: Zatlačte slzy, Babiš se nemění

26.March » Strategie.E15.cz
Z PR sekce hnutí ANO přezdívané Čau lidi se musí doslova kouřit. Koho by napadlo, že premiér Andrej Babiš předstoupí před poslance a třikrát požádá o pomoc samotného Boha?
Vladimír Dryml - Politik za ČSSD
Stanislav Milota - Český kameraman

Tato informační stránka o Pavel Ott zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavel Ott" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes