15
new stories - click to show

Eliška Petruchová

Related to

V Kroměříži vznikne centrum pro žáky s problémy v chování a komunikaci

20.August » 24zpravy.com
„Tato služba v regionu citelně chyběla. Žádaly o ni školy," potvrdil starosta Kroměříže Jaroslav Němec.Sám má letité zkušenosti jako pedagog a ředitel základní školy. „Dětí s nejrůznějšími problémy jednoznačně přibıvá. Ve středisku jim mohou pomoci..

V Kroměříži vznikne centrum pro žáky s problémy v chování a komunikaci

19.August » iRegiony Impuls
Nové Středisko výchovné péče vznikne od září v Kroměříži. Bude součástí Rodinného centra, jež pečuje o ohrožené děti. Svého druhu jde teprve o druhé zařízení ve Zlínském kraji, a přestože ještě nezačalo fungovat, poptávka už převyšuje jeho možnosti.

V Kroměříži vznikne centrum pro žáky s problémy v chování a komunikaci

19.August » iDNES.cz
Nové Středisko výchovné péče vznikne od září v Kroměříži. Bude součástí Rodinného centra, jež pečuje o ohrožené děti. Svého druhu jde teprve o druhé zařízení ve Zlínském kraji, a přestože ještě nezačalo fungovat, poptávka už převyšuje jeho možnost...

V Kroměříži bude od září fungovat Středisko výchovné péče pro děti

7.July » Zlin.cz
KROMĚŘÍŽ - V Kroměříži bude od září fungovat středisko výchovné péče – denní stacionář pro děti. Provozovat ho bude Rodinné centrum Kroměříž v budově města v Kollárově ulici, sdělil serveru Zlin.cz mluvčí kroměřížské radnice Jan Vondrášek.

Tato informační stránka o Eliška Petruchová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Eliška Petruchová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes