15
new stories - click to show

Luďka Pika

Related to

Zájem o střední školy v Plzni převyšuje jejich možnosti. Někde až devítinásobně

30.March » Plzeňský deník
Čtenáře zajímalo, poté co jsme psali o úspěšných základních školách, jaké úrovně museli dosáhnout žáci v přijímacím řízení v testech z českého jazyka a matematiky na konkrétních středních školách, aby se stali jejich studenty. Nejvíce jste se zajíma…

10 otázek pro ... Jakuba Siváka

25.March » ePravo.cz
JUDr. Jakub Sivák, Ph.D., (narozen 3. 12. 1990) je český právník, státní zástupce a externí pedagog Právnické fakulty Univerzity Karlovy. Pochází z Plzně, vystudoval Gymnázium Luďka Pika, Fakultu právnickou Západočeské univerzity (Mgr.) a Právnickou…

Začaly ústní maturity. Přípravě věnují studenti čas hlavně o tzv. svatém týdnu

17.May » ČRo Plzeň
Letošním maturantům začaly ústní tzv. profilové zkoušky. Na maturitním potítku se ze sebe snaží dostat to nejlepší i studenti na Gymnáziu Luďka Pika v Plzni na Doubravce.

Žáci 9. tříd píší přijímací testy na střední školy, poklesl zájem o studium na gymnáziu

13.April » ČRo Plzeň
Deváťáci ve čtvrtek 13. a v pátek 14. dubna píší jednotné přijímací testy na střední školy z matematiky a češtiny. Desítky tisíc dětí tak rozhodují o své budoucnosti.

Celkem 31 učitelů z Plzeňského kraje získalo ocenění za svou práci

28.March » QAP.cz
U příležitosti Dne učitelů předali zástupci Plzeňského kraje ocenění vybraným pedagogům za jejich činnost. Tradiční akce se každoročně koná v den připomínky výročí narození Jana Ámose Komenského.

Vím, že na Paříž mohu dosáhnout, říká o olympiádě sportovní střelkyně Veronika Blažíčková

30.September » Plzeň.cz
Prožívá hodně hektický rok. Před pár týdny složila maturitu na Gymnáziu Luďka Pika v Plzni, v polovině září pak sportovní střelkyně Veronika Blažíčková dosáhla na zatím životní úspěch na střelnici. Na evropském šampionátu v polské Vratislavi vybojov…

Nová pamětní deska na Doubravce připomíná významnou osobnost města

30.August » QAP.cz
Marie Helmová, pedagožka a také zakladatelka Sluníčkové sbírky. Ženu, která výrazně pomáhala Nadaci pro transplantaci kostní dřeně, nyní připomíná pamětní deska.

Vysvědčení je předáno. Letní prázdniny mohou začít

30.June » ČRo Plzeň
Skončil školní rok. Ráno si žáci a studenti vyzvedli vysvědčení a začaly velké prázdniny. Výsledky svého snažení přišlo sklidit také zhruba 500 žáků Gymnázia Luďka Pika.

Dárky s dopravní tématikou nabízí e-shop reklamních předmětů PMDP

7.December » QAP.cz
Model autobusu, stolní hra, kalendáře, zajímavé knihy nebo originální spodní prádlo? Jedinečné dárky, kterými potěšíte své blízké, nabízí eshop Plzeňských městských dopravních podniků.

Primátor poděkoval Bohumile Šmolíkové za práci pro seniorskou organizaci

7.December » QAP.cz
Bohumila Šmolíková získala za více než třicetileté působení v Krajské organizaci Senioři České republiky a za čas, energii a úsílí, které věnovala seniorům v Plzni a okolí, poděkování od primátora města Plzně Martina Baxy.

Hledaný muž se procházel na trzích v centru Plzně

12.November » QAP.cz
Hledaný 43letý muž se procházel v centru Plzně na trzích. Jenže měl smůlu, jeden ze strážníků Městské policie Plzeň ho při své obchůzce poznal.

Policie pátrá po muži slovenské národnosti. Neviděli jste ho?

12.November » QAP.cz
Plzeňští policisté pátrají po muži slovenské národnosti, na kterého je vydán příkaz k zatčení za krádež. Přes veškerá učiněná opatření se muže zatím nepodařilo nalézt a stále se vyhýbá trestnímu řízení.

Tato informační stránka o Luďka Pika zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Luďka Pika" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes