15
new stories - click to show

Marta Pilařová

Related to

Divadelní improvizace se hodí i před televizní kamerou. Když něco zkazím, vím, že se nezhroutí svět

12.December » ČRo
Marta Pilařová je výraznou postavou ostravské kulturní scény. Pro Českou televizi točí reportáže, zpívá v kapele, často a ráda tančí a hraje divadlo.

Vůně kávy, vodních dýmek i kožených bot... To jsou nové podniky v centru Ostravy

/FOTOGALERIE/ V centru moravskoslezské metropole opět přibylo několik nových podniků. A zatímco některé koronavirová epidemie krátce po jejich otevření obratem zavřela, jiné nelehké období zvládly a zatěžkávací měsíce zažívají až nyní. Deník nabíz...

Kultura se pořád stěhuje, tak tady nefňukej, zní z ostravského kulturního centra Provoz u řeky

5.June » Český rozhlas
Ostravské kulturní centrum Provoz Hlubina se po několika letech existence muselo přesunout na nové místo. Provoz se z vítkovického industriálu přesunul do centra města a přejmenoval se na Provoz u řeky.

„Kultura se pořád stěhuje, tak tady nefňukej,“ zní z ostravského kulturního centra Provoz u řeky

4.June » ČRo
Ondřej Hrabal se svými hosty vás provedou příběhem nuceného přesunu týmu Provozu Hlubina do nových prostor, který ukazuje jak smutně typický je to jev.

Seriál Deníku: Důl Hlubina se proměnil v kulturní čtvrť Ostravy

/FOTOGALERIE/ Od vyvezení posledního důlního vozíku s uhlím nakopaným v Ostravě uplynulo čtvrt století. Odkaz havířů ovšem přetrvává; jak to vypadá na místních šachtách dnes?

ČT24 odvysílá nový dokument o loňském výbuchu v Dole ČSM, který nepřežilo třináct horníků

21.June » ČT24
ČT24 odvysílá v pátek ve 20:00 nový dokument Marty Pilařové o explozi metanu v dole ČSM ve Stonavě na Karvinsku. Snímek Výbuch v dole popisuje nejen samotnou tragédii, která připravila o život třináct havířů z Polska a Česka, ale ukazuje také živo...

„Havíři brečí, ale o samotě,“ říká horník v novém dokumentu ČT24 Výbuch v dole

20.June » ČT24
20. prosince 2018 to byla pro horníky z Dolu ČSM ve Stonavě na Karvinsku šichta, jako každá jiná. Do Vánoc zbývalo několik dní a nikoho z havířů ani nenapadlo, že někteří už nikdy neuvidí denní světlo. Pracovní den ukončil po třech hodinách od zah...

Tato informační stránka o Marta Pilařová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marta Pilařová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes