Pink Floyd Anglická hudební skupina

Related to


Stories

Sjetá černá ovce Pink Floydů: Syd Barrett na pódiu mnohdy sotva stál, i tak je legendou

18:00 » G.cz
Když se řekne Syd, všem se automaticky vybaví Sid Vicious z kapely Sex Pistols, jenže ve světě poctivého psychedelického rocku se všem vybaví Syd Barrett, který je znám hlavně jako jeden ze zakládajících členů kapely Pink Floyd. Aktivně sice působ...

Klip týdne: Rodinná sešlost Davida Gilmoura

5.July » ČT24
Se skladbou Yes, I Have Ghosts přichází po pěti letech David Gilmour. Zpěvák, kytarista a skladatel legendárních Pink Floyd na skladbě spolupracoval nejen s manželkou, ale i se svou dcerou.

Eva Turnová: Sbohem, milej Martine

S Martinem Schulzem jsme se poprvé viděla, když přijel během revoluce do Prahy, bydlel ve sklepním bytě a hrál krásně na kytaru Wish you were here do Pink Floydů.

Spoluzakladatel Pink Floyd: Pamatujte si, Rusové porazili nacisty!

27.June » AC24.cz
Světově proslulý hudebník, spoluzakladatel rockové skupiny Pink Floyd Roger Waters, uvedl, že to byli Rusové, kteří porazili nacisty a vyhráli druhou světovou válku pro zbytek světa. (Foto: Facebook)

Spoluzakladatel Pink Floyd:Pamatujte si, Rusové porazili nacisty!

25.June » prvnízprávy.cz
> Světově proslulý hudebník, spoluzakladatel rockové skupiny Pink Floyd Roger Waters, uvedl, že to byli Rusové, kteří porazili nacisty a vyhráli druhou světovou válku pro zbytek světa

Queen se dočká OBROVSKÉ POCTY! Zatím se to povedlo jen Beatles a Pink Floyd

24.June » stars24.cz
Britská pošta vydá sérii 13 známek zachycující přebaly nejpopulárnějších alb a fotografie rockové kapely Queen, která slaví 50. výročí vzniku. Je to čest, řekl bubeník skupiny Roger Taylor. Série známek půjde do prodeje příští měsíc. Kromě motivů ...

Queen ozdobí britské známky. Jako třetí kapela po Beatles a Pink Floyd

24.June » iDNES.cz
Britská pošta brzy vydá sérii třinácti známek zachycující přebaly nejpopulárnějších alb a fotografie rockové kapely Queen, která slaví 50. výročí vzniku. Je to čest, řekl bubeník skupiny Roger Taylor. Série známek bude v prodeji od příštího měsíce.

Nejdražší kytara, jakou kdy kupec na aukci získal. Cobainův nástroj se prodal za 143 milionů korun

22.June » Český rozhlas
Kytara Kurta Cobaina, se kterou frontman skupiny Nirvana nahrál v roce 1993 slavný akustický koncert, se na aukci v Los Angeles prodala za rekordních šest milionů dolarů, tedy 143 milionů korun. Nástroj vyrobený v roce 1959, který Cobain koupil za...

Kytara Kurta Cobaina se prodala za rekordních 143 milionů korun

21.June » Bleskově.cz
Nástroj, se kterou frontman skupiny Nirvana nahrál slavný akustický koncert, se tak stal nejdražší kytarou, jakou kdy kupec na aukci získal.

Zemřela zpěvačka Vera Lynnová. Žena, která za druhé světové války povzbuzovala britské vojáky

18.June » Život v Česku
Britská zpěvačka Vera Lynnová ve svých 103 letech zemřela. Proslavila se zejména tím, že za druhé světové války povzbuzovala britské vojáky. O její smrti informovala stanice BBC ve čtvrtek ráno s tím, že úmrtí zpěvačky potvrdili její nejbližší.
Pavel Váně - Zpěvák
Nick Mason - Britský hudebník, bubeník
Lucia Gažiová - Slovenská herečka, zpěvačka a skladatelka

Tato informační stránka o Pink Floyd zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pink Floyd" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes