15
new stories - click to show

Bedřich Placák

Related to

Petr Placák: Duch Velkého Javoru. Letní putování k vrcholu hory v česko-německém pohraničí

7.August » ČRo
Fascinující cesta šumavskou přírodou s přítelkyní Marií probouzí intenzivní pocity porozumění i naprostého odcizení. Povídka je z knihy Cestou za dobrodružstvím. Poslouchejte on-line po dobu čtyř týdnů po odvysílání.

Český MASH. I my jsme měli v korejské válce Franka Burnse, léčil ale na straně KLDR

19.September » CNN Prima NEWS
Padesát let od premiéry seriálu MASH se to pořád ještě moc neví: Ve skutečné korejské válce působili i českoslovenští lékaři. Jen zachraňovali životy na druhé – komunistické – straně. Podobali se v něčem partě kolem Hawkeyeho Pierce? A proč se na ně…

Petr Placák o Opus bonum v rozhovoru pro magazín #mojeargo

18.February » Oko Kosmasu
Od ledna 2020 vydává Argo web měsíčník o knihách z nakladatelství. Únorové číslo je tematicky věnováno českých argo autorům. Tedy například i Petru Placákovi, kterému vyšla začátkem roku kniha Křesťanský zápas o českou věc. Připomíná exilové společe…

Tváře vzdoru ´89: StB je při výsleších mlátila, vyhazovala z práce, ale nezlomila

28.September » Aktuálně.cz
Byli výjimeční mládím, odvahou, ale i tím, že "jejich" estébáci, kteří je při výsleších mučili, byli po pádu totality jako jedni z mála odsouzeni.

Tato informační stránka o Bedřich Placák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Bedřich Placák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes