Martin Plášil

Vztahuje se k

Výměna třídičů skončila, vznikl evropský unikát

30.prosince » iUHLI.cz
V Úpravně uhlí v Komořanech skončila začátkem listopadu výměna třídičů v rámci výroby tříděného uhlí. Od loňska jich tu bylo postupně vyměněno všech osm a vznikl zde díky tomu evropský unikát.

V Česku je sháňka po pracantech, na hodinu je až 150 i 200 korun

21.června » iDNES.cz
Ještě nikdy nebyl trh s letními brigádami tak nabitý a pestrý jako letos. Kdo začne vybírat práci na léto už teď, může být prakticky čímkoliv. Vazačkou kytic, prodejcem lodních lístků, průvodkyní na zámku, pomocným účetním, pokojskou, šoférem nebo...

Studenti nechtějí pracovat pod sto korun na hodinu. Pomáhá nízká nezaměstnanost

10.června » Moderní Brno
Přichází období letních brigád. Proti loňsku ale studenti a další zájemci chtějí za práci dostat nejméně o dvacet korun na hodinu přidáno.

Studenti nechtějí pracovat pod sto korun na hodinu. Pomáhá nízká nezaměstnanost

10.června » Brněnský deník
Brno /INFOGRAFIKA/ - Přichází období letních brigád. Proti loňsku ale studenti a další zájemci chtějí za práci dostat nejméně o dvacet korun na hodinu přidáno.

Studenti nechtějí pracovat pod sto korun na hodinu. Pomáhá nízká nezaměstnanost

10.června » Deník.cz
/INFOGRAFIKA/ Přichází období letních brigád. Proti loňsku ale studenti a další zájemci chtějí za práci dostat nejméně o dvacet korun na hodinu přidáno.

V Česku je sháňka po pracantech, na hodinu je až 150 i 200 korun

2.června » iDNES.cz
Ještě nikdy nebyl trh s letními brigádami tak nabitý a pestrý jako letos. Kdo začne vybírat práci na léto už teď, může být prakticky čímkoliv. Vazačkou kytic, prodejcem lodních lístků, průvodkyní na...

Nedostatek brigádníků? Na palubě i u lopaty

29.května » Vyškovský deník
Blanensko, Vyškovsko – Přístupné jeskyně v Moravském krasu na Blanensku přilákají každý rok několik stovek tisíc turistů. Správa jeskyní patří v regionu k největším zaměstnavatelům brigádníků. Letos jich sháněla bezmála dvě stě třicet. Zatímco prů...

Brigáda pár dnů před Vánocemi je terno. Stále jsou volná místa

19.prosince » iDNES.cz
Prodej kaprů, vánočních stromků nebo svařáku na adventním jarmarku už každoročně rozšiřuje trh práce na konci roku. Řada míst je stále ještě volná. Navíc osvědčené brigádníky lákají zaměstnavatelé nastálo. Další články k tématu: Poradna: Hrozí mi ...

Studenti mají menší zájem o brigády. Místo práce raději cestují do zahraničí

16.července » Brněnský deník
Brno - Dříve studenti v létě vyráželi na brigády, dnes o ně ale nemají zájem. Přednost dávají cestování do zahraničí. Netáhne hlavně manuální práce.

Tato informační stránka o Martin Plášil zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Plášil" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes