15
new stories - click to show

Radka Doležalová

Related to

Covid v kraji začíná zpomalovat. Na Hané je "klidněji" než na severu

Epidemie Covid-19 v Olomouckém kraji začíná zpomalovat. Počty nových případů pozvolna klesají a klíčová čísla o hospitalizacích stagnují. Podle epidemiologů jsou však denní přírůstky stále vysoké.

Očkovací centrum zahájí zkušební provoz v pondělí

Očkovací strategie proti covid-19 podle jihočeského hejtmana Martina Kuby nabrala na obrátkách. První zkušební očkovací centrum má být hotové už v pondělí na českobudějovickém výstavišti.

Čau vládo, máme prázdnej mrazák, napsal hejtman k očkování proti covidu

Svérázný vzkaz poslal jihočeský hejtman Martin Kuba prostřednictvím sociální sítě facebook premiéru Andreji Babišovi. Narážel na nedostatek vakcín proti covidu-19, které má kraj k dispozici.

SOUHRN ZPRÁV Z REGIONU: Tři králové vyrazí do ulic po 10. lednu. Pokud vůbec

4.January » Benešovský deník
Tříkrálovou sbírku, díky níž loni na 70 tisíc dobrovolníků vybralo v celé České republice od dárců 130 milionů korun, které pak pomohly statisícům lidí v nouzi prostřednictvím Charity Česká republika, se uskuteční navzdory pandemii nového čínského...

Zachraňovat bude žlutá

Při slavnostním zahájení záchranářského létání z Plané startovala osádka letecké záchranné služby k případu na Táborsko.

V neděli přibylo 95 nově nakažených koronavirem

Na jihu Čech přibylo k 27. prosinci 18. hodině 95 nových případů COVID-19. Celkem 29 nemocných se uzdravilo. Počet aktuálně pozitivních se zvýšil na 4 127 osob.

Inženýr bez domova a penze

Žije v Budějovicích v nevytopeném karavanu, je mu 82 let. Od roku 1968 žil a pracoval v Chille, před třemi lety se vrátil do Čech, prý dožít. Stane se vánoční zázrak?

Budějovický vánoční strom uspěl v republice

V celostátní anketě o nejhezčí vánoční strom letos opět uspěly České Budějovice. V regionu je ale podle čtenářů Deníku trumfl Svatý Jan nad Malší.

Nejvíc nových případů covidu přibylo na Táborsku

Na jihu Čech přibylo za pondělí 94 nových případů COVID-19. Celkem 25 nemocných se uzdravilo. Počet aktuálně pozitivních se zvýšil na 3 671 osob.

Testování na covid probíhá nově také v Tanvaldu

21.December » Liberecký deník
Od pondělí 21. prosince 2020 je zřízeno v Libereckém kraji nové stanoviště antigenního testování Covid-19 v objektu sportovní haly ZŠ Tanvald.

Svítíš, svítím, svítíme: Domky, okna i zahrady lidé oděli do vánočního hávu

Vánoce už klepají na dveře, Jihočeši se letos pustili do zdobení svých domovů dříve a někteří zapojili velkou dávku kreativity. Podívejte se, jak vypadají světelné výzdoby napříč krajem.

O dobrovolné testování byl první den ve Zlínském kraji obrovský zájem

První den testování antigenními testy, které zájemcům plně hradí zdravotní pojišťovny, proběhlo bez problému a komplikací. V kraji bylo otestováno téměř osm set lidí.
Petr Rychlý - Český herec
Jan Antonín Duchoslav - Český herec

Tato informační stránka o Radka Doležalová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Radka Doležalová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes