Jiří Šesták

Vztahuje se k

Komunální volby jdeme vyhrát, zní sebevědomě z hnutí STAN

8.června » Novinky.cz
Hnutí STAN si v nadcházejících komunálních a senátních volbách neklade malé cíle - chce je vyhrát. Na páteční programové konferenci to řekl místopředseda Starostů Vít Rakušan. Hnutí zároveň představilo své priority i kompletní kandidátky.

Faktor proti Šestákovi. Bývalí spolužáci svedou boj o senátorské křeslo

31.května » iRegiony Impuls
K pikantnímu duelu o Senát se schyluje na Českobudějovicku a Třeboňsku. Pozici obhajuje bývalý ředitel Jihočeského divadla Jiří Šesták, kterému se jako jeden z favoritů postaví hudebník a podnikatel Ladislav Faktor.

Faktor proti Šestákovi. Bývalí spolužáci svedou boj o senátorské křeslo

31.května » iDNES.cz
K pikantnímu duelu o Senát se schyluje na Českobudějovicku a Třeboňsku. Pozici obhajuje bývalý ředitel Jihočeského divadla Jiří Šesták, kterému se jako jeden z favoritů postaví hudebník a podnikatel Ladislav Faktor. Další články k tématu: Senátoři...

Vzájemná obchodní výměna ČR a Gruzie vzrostla o více než 22 procent

29.května » i-RU.cz
České velvyslanectví v Tbilisi ve středu hostilo česko-gruzínské podnikatelské fórum, kterého se z české strany zúčastnili zástupci dvanácti společností, místopředseda Senátu Parlamentu ČR J. Šesták a český ambasador v Gruzii T. Pernický. Akci spo...

V Dubném běhali pro elektrický vozík

Dubné – Ve třetím ročníku Dubenského běhu pro dobrou věc se sešlo v sobotu moře lidí, kteří spojili sportovní zážitek se skvělou zábavou a dobročinností.

Vzdali čest pilotu RAF a pak se bavili

Horní Bukovsko – V sobotu zavzpomínali v obci na rodáka Jana Hadrávka, pilota RAF, jenž zahynul při cvičném letu na Bahamách.

Rudolfovský Pohádkový les chystají podvacáté

Rudolfov – Příští sobotu 2. června se mají děti na co těšit, protože dospěláci pro ně chystají už 20. Pohádkový les.

Mladí rybáři soutěžili v Kájově

Kájov – V letošním roce připadla na rybářský kroužek při ZŠ Kájov milá a zodpovědná povinnost ujmout se organizace okresního kola soutěže mladých rybářů Zlatá udice.

Mariánské je staveniště pro divadlo

České Budějovice – Studenti připravili v rámci Budějovického Majálesu na čtvrtek debatu o kulturních prostorech ve městě. Řeč byla o aktuálních problémech budějovické kultury.

Jihočeské divadlo sčítá škody po bouřce

České Budějovice - Přívalový déšť, který provázel čtvrteční bouřku nad Českými Budějovicemi, kvůli ucpanému okapu poničil i foyer a další vnitřní prostory Jihočeského divadla.

Běh podpoří mladé talenty v kraji

České Budějovice – Sobotní první ročník Běhu Jihočeských nadějí zve na trochu pohybu i zábavu. Svými kilometry přispějete na mladé talenty v našem kraji.

Známé hvězdy budou hrát fotbal pro charitu

České Budějovice – Herec, scénárista a režisér Jiří Mádl, herec a muzikant Adam Mišík, sportovní komentátor Robert Záruba, kolážista Tomáš Břínek alias TMBK, Miss Jitka Nováčková a mnoho dalších celebrit se zúčastní charitativní fotbalové exhibice...

Tato informační stránka o Jiří Šesták zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Šesták" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes