15
new stories - click to show

Lucie Poláková

Related to

Malý mezonet s výhledem na Prahu „nafoukly“ světlé barvy i zrcadla

23.April » Bydlení iDNES.cz
Půdní a mezonetové byty stále lákají, avšak přizpůsobit je potřebám konkrétních uživatelů nebývá snadné. To byl i případ pražského mezonetu. Mladá rodina se dvěma dětmi se proto na doporučení obrátila na architektky z interiérového studia Live-des...

Na jihlavské vysoké škole se znovu rozjela univerzita třetího věku. Výuka probíhá online

Déle, než rok se neviděli. Posluchači univerzity třetího věku na jihlavské Vysoké škole polytechnické (VŠPJ) museli loni na jaře studium kvůli pandemii přerušit.

Pomoc terapeuta potřebují zdravotníci hned, ne, až jim skončí směna

3.April » iRegiony Impuls
Pomoci lidem, kteří se vinou koronaviru octli v tíživé životní situaci, kterou nejsou schopni zvládnout vlastními silami. To je cílem projektu Kos pomáhá na západě, s nímž v únoru přišlo Komunitní osvětové společenství v Chebu. Jak uvedla místopře...

Hlavní sestra nemocnice: Sestřičky nebyly zvyklé na tolik umírajících pacientů

Psychika zdravotníků dostala v posledních měsících v souvislosti s pandemií covidu pořádnou ránu. Chebská nemocnice se musela potýkat s náporem pacientů, který si člověk zvenčí neumí ani představit.

Jak se nezbláznit z pandemie. Pomáhá příroda, rodinné aktivity i pomoc ostatním

24.March » Aktuálně.cz
Iniciativa zMůžeš víc upozorňuje na zdánlivé maličkosti, kterými člověk může pomoci sobě i svému okolí.

Designérka upravila majitelům vzorový atriový domek přesně na míru

16.February » Bydlení iDNES.cz
Koupit hotový dům (navíc vzorový) je poměrně jednoduchá cesta k bydlení. Jenže teprve „život“ ukáže, zda nové bydlení odpovídá potřebám majitelů. V případě menšího atriového domku manželům nakonec nezbylo, než se obrátit na designérku.

Jak dostat slunce i emoce do bytu. Designérka vsadila na zářivou žlutou

14.February » Bydlení iDNES.cz
Zařízení a celkové dotvoření částečně zrekonstruovaného bytu 4+kk v pražském činžáku svěřila Silvia interiérové designérce Lucii Polákové. Ta v návrhu vsadila na první spontánní dojem a emoce z prostoru.

Dům si designérka upravila po svém. Na první místo staví praktičnost

2.January » Bydlení iDNES.cz
Interiérová designérka Lucie Poláková pro vlastní rodinu upravila na míru dispozici domu. Ve svém oblíbeném střídmém a funkčním stylu navrhla také interiér obou podlaží novostavby.

Lidé nemohou dovnitř, Komenský musel ven. O učiteli národů pod širým nebem

19.December » iRegiony Impuls
K celorepublikovému projektu Komenský 2020, jenž připomíná odkaz jednoho z největších českých myslitelů, filozofů a spisovatelů – Jana Amose Komenského, přispělo i chebské Komunitní osvětové společenství. Učitele národů lidem připomínají nejen ven...

Strojvedoucí Lucie z Kolína: Neustále jsem se cpala chlapům na mašinu. Chtěla jsem to vidět

10.December » ČRo Region
Lucie Poláková je 26letá strojvedoucí z Kolína, která od roku 2017 pracuje u Českých drah. Aktuálně je na mateřské dovolené a připravuje se na pozici strojmistra.

U kolonády v Mariánských Lázních vyvěsili nápis „Svoboda není samozřejmost“

17.November » Seznam Zprávy
Zástupci chebského spolku Komunitní osvětové společenství dnes vyvěsili u kolonády Ferdinandova pramene v Mariánských Lázních nápis „Svoboda není samozřejmost“.

Dobrovolníci v Chebu děkují zdravotníkům, napekli jim chléb i koláče

16.November » iRegiony Impuls
Čerstvý domácí chléb upečený v chebské peci Golem, ale i sladké koláče a buchty. A k tomu džusy, kávu, bonbony i dárkové balíčky s mýdlem a ručně psaným věnováním. Takovou svatomartinskou nadílku přivezli o víkendu do nemocnice v Chebu členové Kom...

Tato informační stránka o Lucie Poláková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lucie Poláková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes