15
new stories - click to show

Ondřej Prokop

Related to

Ing. Ondřej Prokop

Milí sousedé, přestože se pražský trh s byty potýká s obrovskými potížemi, nechci být jen poslem špatných zpráv. Dnes proto opět zmíním pár novinek, které jsou důvodem k optimismu.

Ing. Ondřej Prokop

13.January » ParlamentniListy.cz
Milí sousedé, druhý lednový týden přinesl hned zkraje zprávu, která mě rozhodně nepotěšila. Pražský magistrát se rozhodl zvýšit nájemné v městských bytech , což v současné chvíli považuju za nešťastné.

Proměna Sandry vstoupí letos do druhé fáze, o Opatově by mělo být jasno v lednu

11.January » Pražský patriot
Rekonstrukce bývalé ubytovny Sandra v Praze 11, která začala v polovině roku 2019, je v plném proudu. Letos vstoupí do druhé fáze, s dokončením se počítá v příštím roce. Příprava rekonstrukce vedle stojícího bývalého hotelu Opatov se zadrhla, její...

Ing. Ondřej Prokop

10.January » ParlamentniListy.cz
Milí sousedé, dnes posílám fotku z tréninku. S novým rokem jsem zase začal pravidelně běhat. Opravdu už se potřebuju dostat do kondice. Za necelé dva roky ve funkci místostarosty jsem přibral přes 10 kg a štve mě to.

K bytové krizi v hl. m. Praze

8.January » ParlamentniListy.cz
Průměrný byt v Praze o rozloze 70 metrů čtverečních je dnes k mání přibližně za 7,7 milionu korun, k pronájmu pak nezřídka za více než 20 tisíc korun za měsíc.

Ing. Ondřej Prokop

8.January » ParlamentniListy.cz
Ondra má dnes narozeniny! Je to tak, už je mi 35 Neskutečné, jak ten čas utíká... ale nepíšu vám to proto, abyste mi blahopřáli, ačkoliv by mi to samozřejmě udělalo radost

Ing. Ondřej Prokop

6.January » ParlamentniListy.cz
Milí sousedé, vítám vás u svého prvního bytového okénka pro rok 2021. A protože dobrých zpráv nikdy není dost, těší mě, že ho můžu zahájit hned dvěmi pozitivními novinkami.

Ing. Ondřej Prokop

1.January » ParlamentniListy.cz
Milí sousedé, tohle je první hlášení v novém roce po vánoční pauze. Přiznám se, že už jsem to nemohl vydržet.

Týdenní report z Jižního Města (14. - 20. 12. 2020)

20.December » ParlamentniListy.cz
Milí sousedé, tak zde máme už 4. adventní neděli! Těšíte se na Štědrý den? Já rozhodně ano, ale přiznám se, že letos to byl opravdu fičák - zvládnout přípravy na Vánoce a zároveň odbavit všechny pracovní povinnosti, kterých bylo opravdu neskutečně.

Ing. Ondřej Prokop

19.December » ParlamentniListy.cz
O půl čtvrté ráno v pátek konečně přišel na řadu bod dostupného družstevního bydlení. A povedlo se! Nakonec v tomto bodě Zastupitelstvo hl. m. Prahy dopadlo dobře a konečně po dvou letech zmaru otevřelo novou cestu k dostupnému bydlení.

Ing. Ondřej Prokop

15.December » ParlamentniListy.cz
Letošní rok naplno ukázal, že zdraví je opravdu to nejcennější ♥️, co máme. Chceme, aby se nám na Jižním Městě společně dobře žilo, a k tomu patří pocit bezpečí - jistoty, že když budete mít problém, dostane se vám pomoci.

Tato informační stránka o Ondřej Prokop zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ondřej Prokop" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes