15
new stories - click to show

Al Qasimi

Related to

Indičtí vědci vyvinuli nový typ protikorozního nátěru z listů manga

26.July » RadioWave
Tým indických vědců přišel s netradičním způsobem ochrany lodí plujících po moři. Vyvinul směs z listů stromu manga, která může chránit lodě před rezivěním.

Český film bude po letech v hlavní soutěži velkého festivalu! Nabarvené ptáče chtějí v Benátkách

25.July » RadioWave
Ambiciózní filmový projekt režiséra Václava Marhoula se dočkal prvního nepřímého ocenění ještě předtím, než ho většina z nás mohla vidět. Do hlavní soutěže si ho vybrali na filmovém festivalu v Benátkách. Naposledy se něco takového podařilo Jiřímu...

Fridays for Future na moskevský způsob: Jeden student s transparentem, víc úřady nepovolí

25.July » RadioWave
V Německu se tisíce školáků i studentů každý týden scházejí na protestech proti klimatickým změnám, které inspirovala švédská teenagerka Greta Thunberg. Podobné demonstrace a stávky se konaly i v Česku. Jen v Praze se v květnu demonstrace zúčastni...

Syn arabského sultána zemřel při divokém večírku. V luxusním bytě našli moře drog

3.July » eXtra.cz
Londýn se stal pro vládce arabského emirátu Šárdžá prokletým místem. V hlavním městě Velké Británie tam zemřel už jeho druhý syn. Princ Khalid Al Qasimi (†39) zemřel na následky bujaré party, na které nechyběla spousta drog.
Václav Marhoul - Český scenárista, režisér, herec

Tato informační stránka o Al Qasimi zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Al Qasimi" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes