Jörg Radek

Vztahuje se k

Německo urychluje vyhošťování migrantů

7.května » Novinky.cz
Tři spolkové země se v SRN chtějí zapojit do pilotní části chystaných azylových a vyhošťovacích center. Ta by měla výrazně urychlit vyhošťování migrantů, kteří nezískají v zemi azyl. V sobotu to potvrdil v Berlíně Helmut Teichmann, státní tajemník...

Stále více migrantů míří na západ přes Česko, varují Němci

1.května » tn.cz
Migranti do západní Evropy stále častěji proudí přes Českou republiku, varovala německá policie. Trasa přes Česko je teď výrazně populárnější, než přes Rakousko. V prvních třech měsících letošního roku odhalili němečtí policisté na česko-německé h...

Policejní komisař: Německé hranice jsou otevřené jako „vrata do stodoly“

14.října » prvnízprávy.cz
„Naše hranice jsou otevřené jako vrata od stodoly,“ kritizuje německou hraniční politiku vrchní policejní komisař Jörg Radek, místopředseda německých policejních odborů.

Němečtí ministři odmítají vstup Rumunů a Bulharů do Schengenu

16.září » globe24.cz
Nerlín - Němečtí zemští ministři vnitra na rozdíl od Bruselu odmítají plán na rychlé zapojení Rumunska a Bulharska do schengenského prostoru volného pohybu.

Rumuni a Bulhaři do Schengenu? Junckerův návrh tvrdě narazil v Německu

16.září » EuroZprávy.cz
Nerlín - Němečtí zemští ministři vnitra na rozdíl od Bruselu odmítají plán na rychlé zapojení Rumunska a Bulharska do schengenského prostoru volného pohybu.
Dolní Sasko - Druhá největší ze 16 spolkových zemí SRN
Markus Söder - Německý politik
Angela Merkelová - Německá kancléřka
Česká vláda - Státní úřad
Fotbal - Míčový sport

Tato informační stránka o Jörg Radek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jörg Radek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes