Petr Rajnoch

Vztahuje se k

Novorozená miminka Blanenska 6. týdne 2017

12.února » Blanenský deník
Blanensko /FOTOGALERIE/ - Novorozená miminka 6. týdne roku 2017. Celá redakce přeje novorozeným miminkům vše nejlepší do začínajícího života.

Jámu zaplní Centrum polytechnického vzdělávání za sedmdesát milionů

12.února » Blanenský deník
Boskovice – Jáma po rozestavěné sportovní hale ve Slovákově ulici v Boskovicích by se měla už brzy zaplnit. Město má v plánu na jejím místě postavit Centrum polytechnického vzdělávání. Náklady na vybudování jsou téměř třiasedmdesát milionů korun. ...

Parkoviště pojišťovny v Bezručově ulici je teď pro všechny

11.února » Blanenský deník
Blansko – Parkoviště u blanenské Všeobecné zdravotní pojišťovny v Bezručově ulici mohli až dosud využívat pouze držitelé parkovacích karet či klienti pojišťovny. To už ale teď neplatí. Rada města schválila smlouvu o vzájemné spolupráci, která umož...

Jak ovládli oheň a vyráběli zbraně? V krasu se vydají za pravěkými lovci

10.února » Blanenský deník
Moravský kras – Jak se pracuje s nástrojem z doby kamenné? Jakými technikami si je tehdy lidé vyráběli a jaké materiály při tom používali? Návštěvníci Domu přírody Moravského krasu se v sobotu vydají s Petrem Rajnochem na cestu do pravěku.

Tato informační stránka o Petr Rajnoch zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Rajnoch" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes