15
new stories - click to show

Gregor Rakušan

Related to

Finové se rozloučili s Nykänenem. Jeho rodina státní pohřeb odmítla

2.March » iDNES.cz
Čtyři týdny po jeho náhlém úmrtí se v sobotu rodina, přátelé a fanoušci rozloučili s jedním z nejlepších skokanů na lyžích v historii Mattim Nykänenem. Smuteční ceremoniál se odehrál v kapli v Jyväskylä, rodném městě čtyřnásobného olympijského vít...

Zemřel jeden z nejlepších skokanů historie Nykänen

4.February » Týden.cz
Slavný finský skokan na lyžích Matti Nykänen, čtyřnásobný olympijský vítěz a šestinásobný mistr světa, v noci na dnešek v 55 letech zemřel. O úmrtí jednoho z nejlepších skokanů historie informoval na svém webu finský magazín Seiska.

Zemřel bouřlivák Nykänen, který vládl skokům na lyžích v osmdesátých letech

4.February » ČT24
Má za sebou slavnou kariéru i bouřlivý život. Finský skokan na lyžích Matti Nykänen, čtyřnásobný olympijský vítěz a šestinásobný mistr světa, v noci na pondělí zemřel. O úmrtí jednoho z nejlepších skokanů historie, kterému bylo padesát pět let, in...

Zemřel Matti Nykänen. Slavný skokan na lyžích odešel v 55 letech

4.February » Aktuálně.cz
Slavný finský skokan na lyžích Matti Nykänen, čtyřnásobný olympijský vítěz a šestinásobný mistr světa, v noci na dnešek v 55 letech zemřel.

Zemřel Matti Nykänen. Jednomu z nejlepších skokanů všech dob bylo 55 let

4.February » iROZHLAS
Slavný finský skokan na lyžích Matti Nykänen, čtyřnásobný olympijský vítěz a šestinásobný mistr světa, v 55 letech zemřel. Uvedl to magazín Seiska.

Tato informační stránka o Gregor Rakušan zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Gregor Rakušan" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes