Natálie Řehořová

Vztahuje se k

Nestíháte? Máte moc práce? Tak právě pro vás je jako dělaná kolekce Manifesto/EMET

20.června » Ženy iPrimy
Herečka Ester Geislerová a módní návrhářka Josefina Bakošová navazují na úspěšnou kolekci Manifesto novou kolekcí triček a poprvé i tašek Manifesto/EMET.

Čí šálek kávy by to měl být?

1.června » Literární noviny
Výraz „ pražská kavárna “ se v současné české slovní zásobě pevně uhnízdil nejpozději v roce 2016, kdy jej prezident Miloš Zeman použil v pořadu Petra Žantovského – nesoucím shodou okolností stejný název – na webu kontroverzních Parlamentních listů .

FOTO: Herci ze Švandova divadla uvedou Kauzu pražské kavárny

3.dubna » ZprávyExtra.cz
Praha – Pražská kavárna. Jedni ji brání, druzí ji haní. Svůj šálek kávy, na jehož dně lze zahlédnout obrysy dějů současných i budoucích, teď v pražském Švandově divadle nabídnou oběma táborům. Autorská inscenace herců smíchovské scény Kauza pražsk...

Kurz negativního myšlení

21.února » Helpnet.cz
Černou komedii s Michalem Dlouhým v hlavní roli a s titulky pro neslyšící zařadilo Švandovo divadlo na Smíchově do programu 9. dubna.

Pojmenovali byste kočku po letadlové lodi?

14.února » Divá báze
GRAND Festival smíchu v Pardubicích uvedl hru Vincenc z Klicperova divadla režírovanou Petrem Štindlem. Do provinčního britského města se nastěhuje pár z Londýna, který se snaží uniknout z ruchu velkoměsta a poznat, jak žijí „skuteční lidé“. Za tí...

Hodnocení uživatelů: Pohřeb až zítra (Švandovo divadlo) - 40 % [Zupri]

10.ledna » i-divadlo.cz
Na mě zbytečně vulgární a uhádané. Postrádala jsem cokoliv jiného. Pozitivní je výborný výkon Natálie Řehořové, přestože se její text skládal z 90% ze sprostých slov - a dle mého názoru úplně zbytečně. Škoda.

Kočičí hra - recenze Jaroslava Korečka

23.října » Chrudimské noviny
Klicperovo divadlo z Hradce přivezlo hru maďarského autora Istvána Orkkényho Kočičí hra. Klicperovo divadlo vyčnívá nad ostatními oblastními divadly. Jeho bývalý dlouholetý ředitel vybudoval výborný soubor. Kočičí hra měla na národním s Danou Medř...

RECENZE: Svižnou komedii nabízí taková normální rodinka Natálie Kocábové

30.září » iDNES.cz
Od nedávné novinky Švandova divadla Pohřeb až zítra se diváci dočkají docela svižné komedie s dobře pointovanými dialogy. Další články k tématu: Pohřeb až zítra? Psala jsem o své rodině, přiznává Natálie Kocábová

Hodnocení uživatelů: Kati (Klicperovo divadlo Hradec Králové) - 60 % [Erezka]

9.května » i-divadlo.cz
Poručík z Inishmooru na Kladně se mi líbil podstatně víc. Také jsem ho viděla dříve, což je možná důvod, proč mě hradečtí Kati příliš nenadchli. Jak je tu již uvedeno, pointa je hodně podobná.

Tato informační stránka o Natálie Řehořová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Natálie Řehořová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes