15
new stories - click to show

Scott Ridley Britský režisér, producent, scenárista

Related to

Žhavé novinky #4

15.May » Kulturio.cz
Co je nového v našich, v pořadí čtvrtých, Žhavých kulturních novinkách? The post Žhavé novinky #4 appeared first on Kulturio.cz .

Nový Vetřelec se rodil postaru. Devět trikařů leželo pod stolem a hýbalo loutkou

2.May » Aktuálně.cz
"Špatné počítačové triky člověku zkazí zážitek z filmu," zdůvodňuje režisér, proč místo digitálních postupů nechal postavit skutečné kulisy a loutky.

Do kin se vrací Vetřelec. Na stříbrné plátno vtrhne v srpnu

30.April » Classic Praha
Skupina mladých lidí ze vzdáleného světa čelí jedné z nejděsivějších a nejničivějších forem života ve vesmíru. Už zase... Na úspěchy amerického sci-fi snímku ze 70. let navazuje letos snímek s názvem Vetřelec: Romulus.

První pohled na Gladiátora 2 udivil krví a ohněm. Bude mimořádnější než jednička, slibuje Ridley Scott

28.April » TVGURU.cz
Známý režisér Ridley Scott připravuje druhé pokračování dnes již kultovního snímku Gladiátor. Velká očekávání ale vyvolávají v řadě diváků spíše obavy. The post První pohled na Gladiátora 2 udivil krví a ohněm. Bude mimořádnější než jednička, slibuj…

„Zahrál bych to mnohem lépe.“ Herecká legenda zhejtila výkon Joaquina Phoenixe v Napoleonovi

22.April » REFRESHER
„Joaquin Phoenix byl v Napoleonovi naprosto příšerný, zahrál bych to mnohem líp,“ řekl bez jakýchkoliv zábran Brian Cox.

Proč si předplatit Netflix? Třeba kvůli těmto filmům. Všechny mají dabing nebo české titulky

18.April » AVmania.cz
Vybrali jsme zajímavé a kvalitní filmy, které si můžete pustit na Netflixu. Všechny mají českou podporu, takže české titulky, nebo často i český dabing.

Cesta z temnoty Lady Gaga: Snažila jsem se zapadnout a pak jsem se osvobodila

14.April » iGlanc
Po světě pravděpodobně nechodí mnoho lidí, kteří by nikdy neslyšeli jméno Lady Gaga (38). Korunovaná královna popu, umělkyně a hudební ikona 21. století si kromě hudby podmanila v poslední době také Hollywood.

Warner TV odstartuje seriálem Smallville

28.March » Parabola.cz
Hned po Velikonocích začne na českém televizním trhu vysílat zbrusu nový kanál - Warner TV. Jde o projekt společnosti Warner Bros. Discovery (WBD), která se doposud pohybovala jen v sektoru placeného vysílání. Nyní chce oslovit i diváky volného vysí…

Warner TV odstartuj seriálem Smallville

28.March » Parabola.cz
Hned po Velikonocích začne na českém televizním trhu vysílat zbrusu nový kanál - Warner TV. Jde o projekt společnosti Warner Bros. Discovery (WBD), která se doposud pohybovala jen v sektoru placeného vysílání. Nyní chce oslovit i diváky volného vysí…

TOP 5 historicky nejlepších režisérů sci-fi

23.March » Showbiz.cz
Sci-fi není jen filmovým žánrem, je to vstupní brána do nových světů, kde se snoubí inovace s fantazií a kde jsou hranice možného neustále posouvány.

Alien: Romulus – nový film naváže na klasiku!

22.March » DDWorld.cz
Legendární filmová série se dočká dalšího filmu, který ale zjevně půjde ve stylu svého nejslavnějšího prvního předchůdce. Ridley Scott jej...

Tato informační stránka o Scott Ridley zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Scott Ridley" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes