15
new stories - click to show

Alf Romeo

Related to

S poruchovostí Alf Romeo je prý konec, šéf vytrénoval 425 srdcařů, kteří už nevyrobí šmejd

1.May » Autoforum.cz
O podobných záměrech jsme slyšeli už tolikrát, že pozitivnímu výsledku nebudeme věřit, dokud ho sami neuvidíme. I když některé poznámky šéfa značky působí až trochu komicky, vypadá to, že automobilka to tentokrát myslí smrtelně vážně. (Petr Miler)

Příští Alfa Romeo Giulia bude na elektřinu, hatchback Giulietta se nástupce nedočká

6.April » Novinky.cz
Vedení italské automobilky Alfa Romeo potvrdilo, že v budoucnosti přijde s novou variantou sedanu Giulia. S největší pravděpodobností dorazí jako elektromobil. Ve výrobě naopak nadobro skončil hatchback Giulietta.

Alfa Romeo přidává řidičské verze Estrema pro giulii a stelvio

28.March » Novinky.cz
Na vrchol nabídky civilních verzí Alf Romeo Giulia a Stelvio přibývá varianta Estrema, jejíž nejdůležitějšími prvky jsou samosvorný diferenciál a adaptivní odpružení.

Statistika odhalila auta nejčastěji pokutovaných řidičů, nejde o až tak obvyklé podezřelé

30.June » Autoforum.cz
Říká se, že největší „střelci” jezdí v autech německé prémiové trojky, tedy v Audi, BMW a Mercedesech. Podle této statistiky to ale až tak úplně neplatí, byť charakterově podobné vozy „vítězí” stejně. (Petr Miler)

Za volantem Alfy Romeo 155 2.5 V6 Engstler (1992): Létat je tak snadné

4.October » Autobible.cz
Slavný šestiválec, pořádné křídlo vzadu, sportovní sedačky a velmi schopný podvozek. Možná byste se měli připoutat. Tuto Alfu Romeo 155 nebudeme muset k okreskovému letu příliš přemlouvat. Příspěvek Za volantem Alfy Romeo 155 2.5 V6 Engstler (1992):…

Za volanty Alf Romeo 1900 M, GT 1300 junior, 2000 Berlina a Spider (916): Krása na všechny způsoby

6.September » Autobible.cz
Že Alfy byly odjakživa krásná auta, o tom patrně nepochybuje nikdo. Jak ukazují naše čtyři exempláře, tato krása měla v historii vlastně všechny podoby. Od klasických sedanů přes kupé a kabriolet až po off-roady. Příspěvek Za volanty Alf Romeo 1900 …

Úsvit motoristického klenotu: Do Brna se sjely hvězdy, vítězil miláček Chiron

21.May » Deník.cz
Skoro třicetikilometrová přírodní závodní trať vedoucí žebětínskými lesy, městskými částmi Brna a po státní silnici do Jihlavy nese od samotného počátku své stavby před devadesáti lety jméno Masarykův okruh. K výročí vzniku slavné dráhy jsme připrav…

Před 70 lety se prvním závodem narodila formule 1

12.May » GPF1.cz
Kategorie formule 1 byla vytvořena již v roce 1947. Oficiální šampionát byl však spuštěn až o tři roky později. První velkou cenu hostil legendární Silverstone a odstartoval tak dlouhou éru královny motorsportu, která pokračuje dodnes.

Za touhle Alfou Romeo se otáčel úplně každý! Originál mistrovského díla z pera Ercola nemáte šanci koupit, levná nebude ani tat

11.January » Garáž.cz
Někteří z vás možná od dětství sníte o dokonalém sportovním automobilu. Není lehké takový najít. Možná ani neexistuje, ale jsou auta, která se téhle definici nebezpečně přibližují. Pro mě je oním bájným jednorožcem Alfa Romeo Tubolare Zagato z pera …

Živořící značka v Evropě prodává víc aut než Alfa Romeo

25.July » Novinky.cz
Značka Lancia je od roku 2014 pro celý svět mrtvá, existuje pouze v Itálii s jediným, navíc starým modelem. Přesto se jí letos daří v EU prodávat víc aut než Alfě Romeo, která má modelů pět, účastní se autosalonů a píše se o ní.

Poklad ve sklepení hradu: V podzemí se našla řada historických Alf Romeo

15.July » Autoforum.cz
Sklepení starého hradu se zdá být vhodným místem pro hledání pokladu a v tomto byl skutečně objeven. Jen místo truhly plné zlaťáků sklepení skrývalo desítky i cenných aut. (Petr Miler)

Poklad ve sklepení hradu nebyly zlaťáky v truhle, ale desítky starých Alf Romeo

13.July » Autoforum.cz
Sklepení starého hradu se zdá být vhodným místem pro hledání pokladu a v tomto byl skutečně objeven. Jen místo truhly plné zlaťáků sklepení skrývalo desítky i cenných aut. (Petr Prokopec)

Tato informační stránka o Alf Romeo zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Alf Romeo" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes