15
new stories - click to show

Robert Rothe

Related to

Podivný vztah zesnulé herečky (†27) a jejího manžela: Jak ji v divadle oslovoval?

7.December » Blesk.cz
Okolnosti skonu herečky Slovenského národního divadla Moniky Potokárové (†27) jsou stále podivné, a čím více vyplouvá na povrch detailů z jejího života, stávají se ještě podivnějšími. Její vztah s manželem Robertem Rothem (47) byl totiž obestřený ta…

Zemřeli ve stejném věku: Do legendárního klubu 27 se zařadila i Monika Potokárová

29.November » eXtra.cz
Talentovaná slovenská herečka Monika Potokárová, která v pondělí spáchala sebevraždu, se zařadila do legendárního Klubu 27, kam patří několik světových umělců, jež odešli z tohoto světa ve stejném věku - ve 27 letech. Je až neuvěřitelné, kolik toho …

Manžel zesnulé herečky (†27) z Národního: Divadlo přišlo s mrazivým požadavkem!

29.November » Blesk.cz
Než si Monika Potokárová (†27) vzala život, hrála ve Slovenském národním divadle ve dvanácti představeních a v několika i s manželem Robertem Rothem (47). Vedení divadla ale přišlo s nápadem, který mnohé překvapil.

Přemýšlela v etických souřadnicích

29.November » Divadelní noviny
Navzdory kratičké kariéře se stala nezastupitelným hereckým pojmem v dějinách takřka staletého Slovenského národního divadla. A nesporně bude chybět i jinde... Ohlédnutí za předčasně ukončenou kariérou Moniky Potokárové.

Rodina herečky Potokárové (†27), která spáchala sebevraždu: Nečekaná reakce!

28.November » Blesk.cz
I když byla Monika Potokárová (†27) dlouholetou členkou Slovenského národního divadla a hrála až ve dvanácti představeních, rodina prý odmítla nabídku se v něm s mladou umělkyní veřejně rozloučit.

Mrazivá slova herečky (†27) z Národního před smrtí: Myšlenky na sebevraždu kvůli roli?!

26.November » Blesk.cz
V pondělí ráno si talentovaná slovenská herečka Monika Potokárová (†27) vzala život. Stále se ale spekuluje nad tím, co ji k tak fatálnímu činu dohnalo. Že by na tom měly svůj podíl role, které v divadle ztvárňovala? Podle jejího dřívějšího vyjádřen…

Smrt krásné herečky (†27) z Národního: Sebevražda po tajné svatbě?! Poslední slova manžela…

26.November » Blesk.cz
Slovensko v posledních dnech paralyzovala zpráva, že herečka Monika Potokárová (†27) ze Slovenského národního divadla zemřela. Krásná brunetka spáchala sebevraždu v bytě, kde bydlela se svým manželem Robertem Rothem (47). Právě on ji doma našel!

Tato informační stránka o Robert Rothe zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Robert Rothe" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes