15
new stories - click to show

Ondrej Spišák

Related to

Jde o blamáž, míní pořadatel shakespearovských slavností

17.July » ČeskéNoviny.cz
Ostrava - Za informační blamáž označil jeden z pořadatelů ostravských Letních shakespearovských slavností Andrej Harmečko rozhodnutí hygieniků, kteří s okamžitou platností zpřísnili...

Jde o blamáž, míní pořadatel Letních Shakespearovských slavností

17.July » ČeskéNoviny.cz
Ostrava - Za informační blamáž označil jeden z pořadatelů ostravských Letních shakespearovských slavností Andrej Harmečko dnešní rozhodnutí hygieniků, kteří s okamžitou platností...

Čarodějnice

3.March » Informuji.cz
Bílé myšky, kouzla a čáry! První dětský horor podle díla nejlepšího... | Praha 1 - (2020-03-22 15:00:00 - 2020-03-22 00:00:00)

Křížové výpravy J. P. Kříže (No. 11)

5.December » Divadelní noviny
Od čtenáře -- Nejzřetelněji se na letošním festivalu Ost-ra-var vylouplo téma Michail Bulgakov. Pro Alexandra Minajeva napsala novou dramatizaci Mistra a Markétky Kateřina Menclerová. Inscenaci uvádi Divadlo Petra Bezruče.

Přemýšlela v etických souřadnicích

29.November » Divadelní noviny
Navzdory kratičké kariéře se stala nezastupitelným hereckým pojmem v dějinách takřka staletého Slovenského národního divadla. A nesporně bude chybět i jinde... Ohlédnutí za předčasně ukončenou kariérou Moniky Potokárové.

Tato informační stránka o Ondrej Spišák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ondrej Spišák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes