15
new stories - click to show

Filip Rožánek

Related to

Průzkum: Češi hodnotí mediální pokrytí střelby na FF UK jako věcné a profesionální

11:02 » DigiZone.cz
Po několika týdnech od střelby na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy se výzkumníci zajímali, jak Češi hodnotí informování médií o této události. Pro většinu lidí byly hlavním zdrojem informací televizní stanice.

Novinky v nabídce O2 TV: BBC Earth, AXN, Strike TV a další

19.February » DigiZone.cz
Od 20. února přidává O2 TV do tarifů nové stanice. Milovníci dokumentárních pořadů a přírody se mohou těšit na BBC Earth (O2 TV Bronzová a vyšší). Pro filmové fanoušky je stanice AXN (O2 TV Stříbrná a vyšší) a AXN White (O2 TV Zlatá s Voyo).

CNN Prima News má novou grafiku a chce vysvětlovat, co se děje

19.February » DigiZone.cz
Soukromá zpravodajská stanice CNN Prima News používá od neděle 18. února nové znělky, upravila také vzhled studia. Grafické změny vznikaly ve spolupráci s americkou CNN několik měsíců.

Fanoušci ve studiu a štáby na závodech. Jak bude vypadat Formule 1 na Nově?

19.February » DigiZone.cz
Formule 1 bude letos na Nově. Závody dá na své placené stanice Nova Sport 5 a Nova Sport 6. U koho je naladíte a co všechno uvidíte?

Seriál Novy půjde do mezinárodní distribuce. Extraktoři se představí na Berlinale

18.February » DigiZone.cz
Šestidílný špionážní thriller Extraktoři, který natočila televize Nova pro svou streamovací službu Voyo, se dostane do mezinárodní distribuce. Představí se na festivalu Berlinale, také v Londýně a v dalších zemích.

Výzkum: Češi jsou přesycení reklamou na Nově a Primě

17.February » DigiZone.cz
Češi jsou přesycení reklamou v komerčních televizích. Nejvýraznější je to u Novy a Primy. Uvádí to dlouhodobý výzkum Češi a reklama.

SkyShowtime v dubnu zavede na českém trhu předplatné s reklamou

16.February » DigiZone.cz
Streamovací služba SkyShowtime zavede od 23. dubna 2024 nový tarif s reklamou. Týkat se to bude také České republiky a Slovenska. Standardní předplatné bez reklam bude dražší než teď.

Rakousko zavedlo plošné televizní poplatky. Po volbách ale nemusí vydržet

15.February » DigiZone.cz
Po rozhodnutí Ústavního soudu musí na veřejnou službu ORF přispívat všichni Rakušané. A je úplně jedno, jestli mají nějaký přijímač.

Češi sledují televizi nejméně ze zemí Visegrádské čtyřky

14.February » DigiZone.cz
Češi přes 3,5 hodiny denně, Slováci necelé 4 hodiny denně, Poláci téměř 4,5 hodiny denně a Maďaři přes 5 hodin denně. Tolik času trávili v loňském roce sledováním televize obyvatelé států tzv. Visegrádské čtyřky.

Basketbal, florbal, házená. Čím chce přitáhnout diváky stanice Sporty TV?

12.February » DigiZone.cz
Na začátku března má konečně odstartovat volné vysílání české sportovní stanice Sporty TV. Jaký obsah nabídne?

SPIR, televize a filmaři chválí chystaný evropský předpis o umělé inteligenci

9.February » DigiZone.cz
Zástupci internetových zpravodajských médií, televizního průmyslu, filmových producentů a hudebních vydavatelů přivítali chystaný předpis Evropské unie o umělé inteligenci.

Česká televize spustila kampaň Máme rádi ČT, hrají v ní diváci

9.February » DigiZone.cz
Zhruba šedesát skutečných diváků České televize se objevuje v nové kampani, která má upozornit na šíři programové nabídky veřejnoprávní stanice. Propagační videa budou na všech stanicích s výjimkou Déčka, a také na sociálních sítích.

Tato informační stránka o Filip Rožánek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Filip Rožánek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes