15
new stories - click to show

Martin Sameš

Related to

Fakultní klinika Masarykovy nemocnice pokřtila novou publikaci

25.October » Homerlive
Neurochirurgická klinika Fakulty zdravotnických studií Univerzity J. E. Purkyně Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem slavnostně pokřtila odbornou publikaci Ošetřovatelská péče o nemocné v neurochirurgii. Autory publikace jsou zaměstnanci neurochi...

Zdravotníci ocenění za výsledky v oblasti vědy a výzkumu

16.October » prvnizpravy.cz
Na výroční vědecké konferenci ústecké Masarykovy nemocnice převzali zdravotníci ocenění za výsledky v oblasti vědy a výzkum.

XIX. kongres České spondylochirurgické společnosti

15.October » prvnizpravy.cz
XIX. Kongres České spondylochirurgické společnosti uspořádala Neurochirurgická klinika Fakulty zdravotnických studií Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem a Krajské zdravotní, a.s. – Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, o.z.

Ústecký kraj: Neurochirurgická klinika uspořádala XIX. kongres České spondylochirurgické...

14.October » Hospital IN
XIX. Kongres České spondylochirurgické společnosti uspořádala Neurochirurgická klinika Fakulty zdravotnických studií Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad...

O bolesti trojklanného nervu, jak ji poznat a jak ji léčit s neurochirurgem

20.August » ČRo Sever
Co je to neuralgie trigeminu a jak se liší od klasické bolesti hlavy? Co ji způsobuje a jak se dá léčit? Nejen na tyto otázky odpovídá náš host, neurochirurg Martin Sameš.

Lékařka z Panamy po stáži v Ústí: V Česku jsem objevila, co znamená žít

25.June » Mostecký deník
Dvouletý studijní pobyt na ústecké klinice dokončila stážistka z Panamy. Tam teď bude šířit, co se v Evropě naučila. Bylo toho hodně.

V ústecké nemocnici operují páteř pomocí unikátního robota

24.May » Novinky.cz
S rozvolňováním a uklidňováním covidové situace přichází na řadu také dlouho odkládané neakutní operace. Mezi ně patří i náročné operace páteře, které v ústecké nemocnici pomáhá provádět unikátní robot. Na jeho práci se podívejte v reportáži.

S neurochirurgem o robotických operacích páteře

20.April » ČRo Sever
Hostem v našem vysílání byl přednosta neurochirurgie Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem MUDr. Martin Sameš. Bavili jsme se s ním o robotických operacích páteře.

O bolestech krční páteře s neurochirurgem

17.February » ČRo Sever
Co všechno může být příčinou bolesti v oblasti krční páteře? Existuje proti tomu nějaká jednoduchá prevence? Nejen o tom jsme se bavili s neurochirurgem Martinem Samešem.

Bolí vás krční páteř? Pak je nejvyšší čas změnit životní styl, radí lékař

19.November » ČRo Sever
Za bolest krční páteře může mnoho faktorů. Patří mezi ně i dlouhé a špatné sezení u monitorů počítačů. Tato bolest může mít podle MUDr. Martina Sameše i fatální následky.

Primářka onkologického oddělení v ústecké a chomutovské nemocnici Martina Chodacká získala Cenu hejtmana Ústeckého kraje

2.October » e-chomutovsko.cz
Ústecký kraj - Primářka onkologického oddělení Krajské zdravotní, a. s., ústecké Masarykovy nemocnice a v chomutovské nemocnice získala Cenu hejtmana Ústeckého kraje za rok 2019 ve zdravotní a sociální oblasti. Prestižní ocenění primářka převzala ...

Zdravotníci z ústecké Masarykovy nemocnice převzali ocenění za výsledky v oblasti vědy a výzkumu

13.September » Homerlive
Krajská zdravotní, a. s. – Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem, o. z., uspořádala v úterý 8. září 2020 Výroční vědeckou konferenci spojenou s předáním ocenění za nejlepší výsledky v oblasti vědy a výzkumu za rok 2019 nejúspěšnějším jednotlivcům ...

Tato informační stránka o Martin Sameš zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Sameš" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes