15
new stories - click to show

Marcel Schrötter

Related to

Motocyklová VC Valencie 2021: Remy Gardner je mistrem světa Moto2, Rossi jel naposledy

14.November » AUTO.cz
Finále sezony MS silničních motorek zvládli v jednotlivých kubaturách nejlépe Francesco Bagnaia (MotoGP), Raúl Fernández (Moto2) a Xavier Artigas (Moto3).

Motocyklová VC Valencie 2021: Remy Gardner je mistrem světa Moto2

14.November » AUTO.cz
Na okruhu Ricarda Torma nedaleko Cheste ve Valencii probíhá závěrečný závod mistrovství světa silničních motocyklů 2021. Ani vítězství nestačilo Raúlu Fernándezovi k titulu mistra světa Moto2...

Moto2: Nejrychlejším jezdcem warm upu se stal Augusto Fernandez

14.November » MotoGPSport.cz
Nejlepší čas dnes dopoledne ve Valencii zajel Augusto Fernandez. Za ním se seřadili Marcel Schrötter a Fabio di Giannantonio.

Moto2: V první kvalifikaci zajel nejlépe di Giannantonio

6.November » MotoGPSport.cz
Fabio di Giannantonio je nejrychlejším mužem první kvalifikace třídy Moto2. Postup kromě něj vybojovali i Marcos Ramirez, Marcel Schrötter a Hafizh Syahrin.

Moto2: Pátek uzavřel na čele Bezzecchi

17.September » MotoGPSport.cz
V druhém tréninku třídy Moto2 na mokré dráze v Misanu zajeli nejlepší časy Marco Bezzecchi, Augusto Fernandez a Somkiat Chantra.

Moto2: Nejlepší čas první kvalifikace zajel Garzo

11.September » MotoGPSport.cz
Hector Garzo postupuje do druhé kvalifikace z prvního místa. Postup dále vybojovali i Joe Roberts, Marcel Schrötter a Thomas Lüthi.

Moto2: V pátek dopoledne zajel nejlépe Ogura

13.August » MotoGPSport.cz
Na prvních třech místech prvního volného tréninku na GP Rakouska třídy Moto2 se seřadili Ai Ogura, Augusto Fernandez a Marcel Schrötter.

Moto2: Třetí trénink opanoval Gardner

7.August » MotoGPSport.cz
Nejlepší čas třetího tréninku třídy Moto2 zajel Remy Gardner. Za ním skončili Marco Bezzecchi a Aron Canet.

Moto3: Sobotnímu dopoledni navzdory pádu kraloval Sasaki

7.August » MotoGPSport.cz
Ve třetím tréninku třídy Moto3 se na prvních třech místech seřadili Ayumu Sasaki, Jaume Masiá a Filip Salač, který v polovině sezóny změnil tým. Sasaki sice dnešní den nezačal dobře, hned v úvodu tréninku totiž upadl, ale později se vrátil a zajel...

Moto2: Pátek uzavřel nejlepším časem Gardner

6.August » MotoGPSport.cz
Remy Gardner zajel nejlepší čas druhého pátečního tréninku. Druhé místo obsadil Sam Lowes a třetí skončil Thomas Lüthi. Na nejlepší časy z dopoledního tréninku to ovšem nestačilo. V kombinovaném pořadí tréninků zůstává na čele Bezzecchi.

Moto2: V páteční dopoledním tréninku zajel nejlépe Bezzecchi

6.August » MotoGPSport.cz
Ne prvních třech místech prvního pátečního tréninku třídy Moto2 se seřadili Marco Bezzecchi, Augusto Fernandez a Aron Canet.

Moto3: První trénink po letní přestávce ovládl Garcia

6.August » MotoGPSport.cz
Nejrychlejší čas prvního tréninku na GP Štýrska zajel Sergio Garcia. Následovali Pedro Acosta a John McPhee. Filip Salač, který se vrátil do týmu Prüstel byl na úvod třiadvacátý.

Tato informační stránka o Marcel Schrötter zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marcel Schrötter" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes