15
new stories - click to show

Kateřina Šedá

Related to

Pražští zastupitelé budou rozhodovat o rozšiřování letiště Václava Havla

17.December » A2larm
Pražské zastupitelstvo bude ve čtvrtek projednávat změnu územního plánu, která by umožnila výstavbu nové letištní ranveje. Proti je větší část rady města a někteří pražští senátoři.

Budou z hotelů zase činžáky … ?

30.November » blog.idnes.cz
Co bude dál? A bude po „covidu“ život jiný než před ním??? Jiné a podobné otázky si kladou lidé i média, která nás zahlcují méně či více fantasmagorickými hypotézami.

Brněnský Bronx se mění v galerii, pomalované budou i kanály

8.November » Brněnský deník
V myslích Brňanů má okolí ulic Bratislavská a Cejl nepříliš kladnou pověst. Místo znají jako vyloučenou lokalitu, takzvaný brněnský Bronx.

Nápady výtvarnice Kateřiny Šedé pomáhají změnit k lepšímu brněnský Bronx

6.November » Bleskově.cz
Na obchodě ve Hvězdové ulici a železničním mostě ve Vlhké ulici již přibyly černobílé malby. Projekt za 1,2 milionu korun bude mít tři etapy.

Nápady výtvarnice Šedé pomáhají změnit k lepšímu brněnský Bronx

5.November » Seznam Zprávy
Nápady Kateřiny Šedé, uznávané výtvarnice a sociální architektky, pomáhají změnit k lepšímu takzvaný brněnský Bronx. Čtvrť leží blízko centra města, ovšem patří k takzvaným vyloučeným lokalitám.

Galerie pod širým nebem. Velkoplošné malby mění tvář brněnského Bronxu

4.November » ČRo
Jako omalovánky pro velmi pokročilé teď vypadá zeď jednoho domu na brněnském Cejlu. Vzniká na ní první velkoplošný obraz takzvané Městské galerie.

Roma Lives Matter! v Hraničáři

5.October » Artalk.cz
Skupinová výstava BíLá Místa v ústecké Galerii Hraničář, kterou připravily kurátorky Věra Duždová Horváthová a Vendula Fremlová, odkazuje ke globálnímu hnutí Black Lives Matter a klade si otázky týkající se strukturního rasismu vůči romské menšině...

Temný brněnský Bronx se mění: most pomalovala Šedá, vznikne nové odolné posezení

1.October » Brněnský deník
Ještě nedávno nudný, šedý železniční most, kterému lidé nevěnovali zvláštní pozornost. Nyní konstrukci ve Vlhké ulici v centru Brna zdobí černobílá malba podle návrhu brněnské výtvarnice Kateřiny Šedé. Nová podoba stavby je jedním z prvních kroků ...

Svět je jako po infarktu

1.October » Kultura.iHNed.cz
S Kateřinou Šedou se potkávám od konce devadesátých let, ale kvůli její zaneprázdněnosti většinou už jen virtuálně. Pohybuje se po celém světě a dostává řadu nabídek na realizaci projektů, které ani nemůže všechny přijmout. Její projekty se týkají...

V „brněnském Bronxu“ staví víc než padesát bytů, největší stojí 9,5 milionu

21.September » Seznam Zprávy
Developerská společnost Domoplan staví v Hvězdové ulici v brněnských Zábrdovicích rezidenční projekt s 54 byty. Na území nazývaném brněnský Bronx, které ohraničují ulice Cejl a Francouzská, je to už druhý bytový projekt firmy.

Kdo se stane Architektem roku 2020? Porota vybere mezi 5 finalisty

19.August » Earch.cz
Na začátku září proběhne slavnostní vyhlášení 12. ročníku ceny Architekt roku. Cílem soutěže je upozornit na architekty i další osobnosti, kteří se během uplynulých 5 let významně zasloužili o rozvoj architektury vČeské republice – ať už svou vlas...

Tato informační stránka o Kateřina Šedá zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kateřina Šedá" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes