15
new stories - click to show

Klára Sedláčková

Related to

LIVE stream - Nepotřebné staré hadry / čte Klára Sedláčková-Oltová /

12.January » Informuji.cz
Vzhledem k tomu, že stále nemůžeme hrát a do konce února se to nejspíš... | LIVE stream - (2021-01-17 15:00:00 - 2021-01-17 00:00:00)

Neviditelná princezna. Vtipná pohádka o zmařených královských vdavkách

1.January » Radio Junior
Poslechněte si krásnou pohádku nejen na dobrou noc. Tenhle přběh začíná šťastně. Princezně se vše daří a má se vdávat. Jenže pak se do toho zamíchají loupežníci.

Pavel Kohout: Marast. Aktovka ze života disidentského spisovatele Ferdinanda Vaňka

17.November » ČRo
Jak zvládnout přezkoušení kvůli řidičáku, když vám místo pozvání vyrazí dveře, když zlý policajt hraje hodného a když vám udělají nabídku, která nelze odmítnout?

Načítání audioknih je moje láska, pochvaluje si Klára Sedláčková. Nebála se ani role užovky

29.October » Radio Junior
Pusťte si živě čteného Hajaju. Sedm dílů seriálu Fantastický zverimex čtou oblíbení herci. Jak se jim vyprávělo? To po pohádce prozradí v rozhovoru.

Fantastický zverimex

26.October » ČRo 2 - Praha
Papoušice Ema, užovka Julie, křečci Adam a Lada, rybky Hugo a Tom, želva Ola a chameleon Erik žijí ve zverimexu, který vlastní zlá majitelka. Poslouchejte Hajaju živě!

Bezinka a oleandr. Milá pohádka z jedné zahrádky

23.October » Radio Junior
Byla jednou jedna zahrada, kde rostla stará, ne moc pěkná bezinka. Jednoho dne vedle ní někdo zasadil krásný oleandr. Co teď s bezinkou bude?

Shel Silverstein: Jen jestli si nevymejšlíš

27.September » ČRo 3 Vltava
Výběr z poezie amerického humoristy, který si dokáže hrát nejen s jazykem, ale i s ilustracemi a z obojího vytváří harmonický, precizně vypointovaný celek.

Sofoklés: Élektra. Inscenace, která díky překladu i hercům hřmí a rezonuje s dneškem

5.September » ČRo
V Divadle v Dlouhé se nahrávala rozhlasová adaptace inscenace Hany Burešové Élektra. Titulní postava v ní až posedle uvažuje o tom, že každá vina musí být potrestána.

Pekelná hospoda. Poslechněte si pohádku s Ondřejem Vetchým a Jiřím Lábusem

20.July » Radio Junior
O téhle staré hospodě kolují divné řeči. Prý bývala pekelnou stanicí, odkud se hříšní lidé dostávali přímo do pekla. Jenže nový hospodský Mikuláš o takovou pověst nestojí.

Hodnocení redakce: To mám ale kliku (Divadlo Ungelt) - 70 % [Anežka Hrebiková]

13.July » i-divadlo.cz
Sympatická ukázka toho, jak lze v současné dramatice uplatňovat magický realismus. Tohoto směru je představení v Ungeltu plné, ale současně nijak nedráždí a nevyčnívá, autor jej implementuje velmi přirozeně a s citem. Text tedy vůbec není špatný,n...

Tato informační stránka o Klára Sedláčková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Klára Sedláčková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes