Hana Skácalová

Vztahuje se k

Valašské Meziříčí si připomnělo 73. osvobození města

Součástí oslav 73. výročí konce druhé světové války a osvobození města se uskutečnil pietní akt, který se konal v pátek 4. května u pamětní desky na průčelí městské knihovny.

Z bezpečnostních důvodů končí služba venčení psů umístěných v útulku

Téměř pět let trvající možnost vzít psy umístěné ve valašskomeziříčském útulku na procházku končí. Hlavním důvodem je bezpečnost, a to jak lidí, tak samotných psů. Rozhodli o tom radní na březnovém zasedání.

Zastupitelé schválili Koncepci a plán rozvoje sportu ve městě

Obsáhlý dokument s názvem Koncepce a plán rozvoje sportu ve městě Valašské Meziříčí na období 2018-2022 byl zpracován na základě novely zákona 115/2001 Sb. o podpoře sportu, která tuto povinnost obcím ukládá.

Poplatek za zábor předzahrádek bude poloviční

O snížení sazby za metr čtvereční a den záboru za užívání veřejného prostranství, konkrétně předzahrádek, jednali zastupitelé na lednovém zasedání. Předsedkyně Finančního výboru a zastupitelka Irena Brouwerová navrhla snížit poplatky ve všech čtyř...

Valašské Meziříčí má nově zrekonstruovanou kuželnu

Po rekonstrukci se v sobotu 30. září slavnostně otevřelo další sportoviště ve Valašském Meziříčí. Využívat je budou nejen kuželkáři, ale i veřejnost. Za více jak dva miliony korun dostala čtyřdráhová kuželna nové dráhy včetně technologie. Původní ...

Tato informační stránka o Hana Skácalová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Hana Skácalová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes