15
new stories - click to show

Jirka Skořepa

Related to

Jan Skála - Naše díly jezdí třeba Loeb nebo Ogier

27.December » Autosport.cz
Ve startovce nedávno odjetého Pražského rallysprintu se objevilo jméno Jan Skála a většina fanoušků české rally si položila stejnou otázku. Kdo to vlastně je? Zvědavost umocňoval fakt, že se posádka Skála – Skořepa přihlásila s vozem Ford Focus WRC.

Jan Skála – Naše díly jezdí třeba Loeb nebo Ogier

22.December » RallyZone.cz
Ve startovce nedávno odjetého Pražského rallysprintu se objevilo jméno Jan Skála a většina fanoušků české rally si položila stejnou otázku. Kdo to vlastně je? Zvědavost umocňoval fakt, že se posádka Skála – Skořepa přihlásila s vozem Ford Focus RS...

Sandra Pokorná v Krumlově s problémy, ale v cíli

31.May » Autosport.cz
Po smolné Rally Šumava vyhlížela Sandra Pokorná s Jirkou Skořepou kvalitní svezení a dobrý výsledek v třetí soutěži letošního mistrovství České republiky v rally. Tou byla Rally Český Krumlov, která se jela v polovině května a ve svém časovém harm...

Sandra Pokorná v Krumlově s problémy, ale v cíli

30.May » eWRC.cz
Po smolné Rally Šumava vyhlížela Sandra Pokorná s Jirkou Skořepou kvalitní svezení a dobrý výsledek v třetí soutěži letošního MČR.

Po Šumavě u Pokorných zklamání i nadšení

3.May » RallyZone.cz
Nejlepší výsledek na Rally Šumava v dosavadní kariéře zajel pražský jezdec Zdeněk Pokorný, když dokončil rally na 16. místě. Z Klatov naopak odjížděla zklamaná Sandra Pokorná, jež musela závod ukončit pro technickou poruchu.

Po Šumavě u Pokorných zklamání i nadšení

2.May » eWRC.cz
Nejlepší výsledek na Rally Šumava v dosavadní kariéře zajel pražský jezdec Zdeněk Pokorný, když dokončil rally na 16. místě.
Lukáš Langmajer - Český herec
Petr Nečas - Premiér ČR

Tato informační stránka o Jirka Skořepa zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jirka Skořepa" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes