Kateřina Skořepová

Vztahuje se k

Jako ryby ve vodě

11.listopadu » Informuji.cz
Kateřina Skořepová (1967) se věnuje malbě a ilustraci. Výstava je... | Tábor - (2017-11-09 10:00:00 - 2018-01-13 00:00:00)

Nehoda nákladního auta zavřela silnici na Strakonice

8.listopadu » Jihočeské týdeníky
PŘEŠŤOVICE - Před půl sedmou večer došlo k nehodě nákladního auta na silnici číslo 4 u odbočky na Přešťovice. Probíhaly záchranné a vyprošťovací práce, komunikace byla uzavřena na dobu, než se nákladní vůz podařilo vyprostit. Došetřování nehody by...

Galerii U Radnice zdobí andělé Kateřiny Skořepové

8.listopadu » Jihočeské týdeníky
TÁBOR - Výstava malířky a ilustrátorky Kateřiny Skořepové začala ve středu 8. listopadu večer v táborské Galerii U Radnice. Malířka tu vystavuje své velkoformátové obrazy, jejichž nejčastějším motivem jsou andělé. Mimo to také výstava připomíná je...

Jaké to je držet dravce? Zjístíte to na Hauenštějně

Horní hrad – Hauenštejn ukrytý v lesích kolem řeky Ohře zaplní o víkendu draví ptáci a sovy. Vedle toho si můžete užít také lukostřelbu nebo hry a soutěže pro děti i dospělé. Den sokolnictví a lovectví se koná v sobotu 8. dubna od 10:00 do 17:00.

Přivítejte jaro na Hauenštejně

23.března » Karlovarský deník
Horní Hrad - Vítání jara na hradě Hauenštejn v obci Horní Hrad nedaleko Stráže nad Ohří začíná v sobotu 25. března. Dorazte vyhánět zimu s muzikou, hrami, jídlem, pitím, dílničkami i divadlem. Začíná se v 11:00.

Napoleonovi vojáci obsadí hrad

Horní Hrad - Rekonstrukce bitvy sedmileté války s názvem Monarchy čeká na všechny příchozí v sobotu 20. srpna na Hauenštejně. Připraven je přesný průběh boje, a to i s komentářem od historika Jiřího Šlajsny, dobové tábořiště, ukázky výcviku jezdec...

Umělecké sympozium na Horním Hradě zakončí noční prohlídka

4.července » e-region.cz
V sobotu začalo na Horním Hradě u Stráže nad Ohří všeobecně umělecké sympozium, které vyvrcholí v sobotu 9. července vernisáží vzniklých děl. Součástí programu bude také první letošní noční prohlídka s Viktorem Braunreiterem.

Řezbáři, malíři i šperkaři budou týden tvořit na hradě

1.července » Karlovarský deník
Horní Hrad - Již čtrnáctý ročník tvořivé akce, která na hrad Hauenštejn přiláká umělce různých oborů, začíná v sobotu 2. července. Všeobecně umělecké sympozium pak ukončí o týden později noční prohlídka hradu a koncert blues rockové kapely.
Jan Hus - Český středověký náboženský myslitel

Tato informační stránka o Kateřina Skořepová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kateřina Skořepová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes