15
new stories - click to show

Sergej Skripal

Related to

Novinky v případě Skripal

9:35 » KOSA NOSTRA
Také vás napadlo, že po případu Skripal se slehla země? Že v něm není žádný vývoj a posun? Mně už mnohokrát. Ti vždy a jedině správní přirozeně hned dodají vysvětlení – a co by mělo být nového, když s jistotou … Pokračování textu →

Dokument britského ministerstva obrany odhaluje, že krevní vzorky Skripalových mohly být zmanipulovány

12.October » Nová republika
Objevil se nový důkaz o hrubých pochybeních, k nimž došlo během britského vyšetřování údajné otravy Sergeje a Julie Skripalových 4. března 2018. Nová odhalení zpochybňují hlavní důkaz, že Skripalovi byli otráveni nervovou látkou Novičok.

„Nasadili jste nám sem agenty.“ NATO vykázalo osm členů ruské mise. Moskva plánuje odvetu

6.October » Seznam Zprávy
Severoatlantická aliance odebrala akreditaci osmi členům ruské mise při NATO. Agentuře Reuters to sdělil představitel této organizace, podle kterého zmínění Rusové pracovali jako tajní důstojníci ruské zpravodajské služby.

Britská policie odhalila jméno třetího podezřelého z organizace otravy Sergeje Skripala

Policie Velké Británie vznesla obvinění proti ruskému občanovi Denisu Sergejevovi v souvislosti s případem Skripala. Uvádí se, že dotyčný je třetím podezřelým z organizace otravy bývalého dvojitého ruského agenta Sergeje Skripala, dnes policie vyh...

V ruské rozvědce reagovali na nové prohlášení Scotland Yardu o „případu Skripalových“

Tvrzení Scotland Yardu o údajné účasti třetího Rusa v případu Skripalových je další lež a pokus odpoutat pozornost veřejnosti od hanebného útěku NATO z Afghánistánu, prohlásil novinářům ve čtvrtek ředitel Služby zahraniční rozvědky RF Sergej Naryš...

Otrava v Salisbury: Policie obvinila třetího Rusa

22.September » Britské listy
Britská policie identifikovala velitele akce v Salisbury, při níž došlo k použití otravné látky novičok.

Británie obvinila třetího Rusa v případě pokusu o otravu Sergeje Skripala

21.September » Týden.cz
Britská policie oznámila, že obvinila třetího Rusa v případě pokusu o vraždu bývalého ruského dvojího agenta Sergeje Skripala v Salisbury v roce 2018.

Kauza Skripal: Nové jméno

21.September » ParlamentniListy.cz
Ruský občan Denis Sergejev je podle britské tajné služby třetím aktérem útoku novičokem v Salisbury v roce 2018. Na Sergejeva, který měl být podle vyšetřování členem ruské vojenské rozvědky GRU, již byl vydán zatykač a byl o tom zpraven Interpol.

Británie obvinila třetího Rusa kvůli Skripalovi. Figuruje i v případu Vrbětice

21.September » Seznam Zprávy
Britská policie obvinila třetího Rusa v případu pokusu o vraždu bývalého ruského dvojího agenta Sergeje Skripala v Salisbury z roku 2018.

Britská policie obvinila v souvislosti s pokusem o otravu Skripala třetího Rusa

21.September » Deník N
Britská policie oznámila jméno třetího Rusa v případě pokusu o vraždu bývalého dvojího agenta Sergeje Skripala v Salisbury v roce 2018. Je jím Denis Sergejev, který měl v minulosti navštívit Prahu.

Z útoku novičokem v Salisbury obvinili Britové třetího ruského agenta

21.September » Novinky.cz
Britští žalobci obvinili z útoku novičokem, který si v Salisbury v březnu 2018 vyžádal jednu oběť, už třetího muže. Je jím Denis Sergejev, který je podle žalobců také členem ruské vojenské rozvědky GRU, uvedla v úterý stanice BBC.
Teodor Marjanovič - Český novinář

Tato informační stránka o Sergej Skripal zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Sergej Skripal" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes